31gru2015

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA

Od nowego roku w gminach powiatu ełckiego, w tym również w naszej gminie będzie zorganizowana bezpłatna pomoc prawna. W naszej gminie prawnik będzie udzielać pomocy w poniedziałki i czwartki w godz. 9.oo - 13.oo

Informuję, że Powiat Ełcki, z dniem 04.01.2016 r. rozpocznie realizację zadania zleconego z zakresu administracji rządowej pod nazwą nieodpłatna pomoc prawna, która będzie realizowana w podanych niżej miejscach i godzinach. Uprawnieni Mieszkańcy mogą korzystać z każdego wybranego przez siebie punktu. Informacja O wszystkich punktach nieodpłatnej pomocy prawnej zlokalizowanych na obszarze Powiatu Ełckiego: 1.      Ełk, ul. Małeckich...

Ludzie i wydarzenia
28gru2015

II Forum Liderów Wiejskich Powiatu Ełckiego

Zapraszamy serdecznie liderów organizacji pozarządowych, Ochotniczych Straży Pożarnych, sołtysów, radnych, przedstawicieli Rad Rodziców, Kół Gospodyń Wiejskich, grup nieformalnych i innych aktywnych mieszkańców gmin powiatu ełckiego, na II Forum Liderów Wiejskich Powiatu Ełckiego, jako platformy współpracy liderów społeczności wiejskich.

Stowarzyszenia
23gru2015

Konsultacje społeczne projektu "Pro EGO 2014-2020" wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko

Stowarzyszenia EGO Kraina Bociana ogłasza konsultacje społeczne dotyczące projektu „Pro EGO 2014-2020 - Programu interwencji samorządów terytorialnych w celu zmiany społeczno-gospodarczej i interwencji obszaru funkcjonalnego Subregionu EGO położonego we wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego” wraz z „Prognozą oddziaływania na środowisko dla projektu Pro EGO 2014-2020 - Programu interwencji samorządów terytorialnych w celu zmiany społeczno-gospodarczej i interwencji obszaru funkcjonalnego Subregionu EGO położonego we wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego"

Stowarzyszenia
8gru2015

WIELKA GALA - POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2015

Wielki sukces gminy Stare Juchy w konkursie GMINA ROKU 2015. 

Jak co roku w warszawskim hotelu Gromada odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”, podczas której przedstawiono Laureatów projektów realizowanych  w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, którego organizatorem jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług. W sobotni wieczór –...

Ludzie i wydarzenia
8gru2015

PODSUMOWANIE RANKINGU BIBLIOTEK W WOJEWÓDZKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W OLSZTYNIE

Dyrektor BCIiK Radosław Nowacki i Sekretarz Gminy Jarosław Franczuk podczas uroczystości

2 grudnia w Starym Ratuszu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie podsumowano wyniki Rankingu Bibliotek Instytutu Książki oraz dziennika Rzeczpospolita.

Jak już informowaliśmy Biblioteka-Centrum Informacji i Kultury gminy Stare Juchy zajęła wysokie, 31 miejsce w rankingu Bibliotek, który jest organizowany przez Instytut Książki (instytucja nadrzędna nad bibliotekami wyznaczona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego) oraz dziennik Rzeczpospolita. W dniu 2 grudnia br. w starym ratuszu na rynku w Olsztynie odbyło się spotkanie bibliotek z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Było co świętować,...

Kultura
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53