9lip2015

YOUNGSTER W NASZEJ GMINIE PO RAZ ÓSMY

Grupa uczniów korzystająca z programu

Gimnazjum Publiczne im. Michała Kajki w Starych Juchach.  już siedem lat uczestniczy w Programie organizowanym przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Wydawnictwem Macmillan oraz Nidzicką Fundacją Rozwoju „NIDA”. Program wspiera naukę języka angielskiego dla młodzieży szkół gimnazjalnych  z terenów wiejskich, a celem jego jest wyrównanie szans edukacyjnych młodzieży z III klasy gimnazjum poprzez przeprowadzenie...

Edukacja
7lip2015

OGŁOSZENIE O NABORZE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

Fundacja Ratujmy Życie w związku z realizacją projektu "Mazury - bezpieczna Kraina Wielkich Możliwości" dofinansowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich prowadzi nabór kandydatów na specjalistyczne kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, Ratownika Wodnego oraz Animatora.

Ludzie i wydarzenia
7lip2015

WÓJT GMINY SPOTKAŁA SIĘ Z NAJSTARSZYMI PARAMI MAŁŻEŃSKIMI

Dostojni Jubilaci

W czwartek 2 lipca 2015r. o godz. 1200 w Bibliotece Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy odbyła się zorganizowana przez lokalne władze uroczystość związana z Jubileuszem 60- i 65-lecia Pożycia Małżeńskiego. Zaproszonych zostało 5 par małżeńskich, które świętowały „Diamentowe i Żelazne Gody”.  A obchodzili je Państwo: DIAMETOWE GODY – 60-lecie P. Danuta i Eugeniusz Borowscy P. Janina i Witold Karaś P. Wiktoria i Szczepan...

Ludzie i wydarzenia
7lip2015

FESTIWAL JUCHY SOUNDSYSTEM PROMUJE IDEĘ ZABAWY BEZ NARKOTYKÓW

25 lipca w Starych Juchach na stadionie przy ul. Sportowej odbędzie się VI Festiwal Reggae, Raga, Ska pod tytułem Juchy Soundsystem 2015. Tegoroczna impreza to konkurs 5 zespołów rytmu reggae, raga, ska, którego zwieńczeniem będzie występ gwiazd wieczoru – zespołów Kapitan KaCeZet, Tallib i Grizzlee.

Ludzie i wydarzenia
6lip2015

W GORŁÓWCE MIESZKAŃCY SAMI ZBUDUJĄ ALTANĘ

Mieszkańcy Gorłówki w porozumieniu ze Stowarzyszeniem "MUKSZTY" z Zawad Ełckich zbudują altanę na działce gminnej. Będzie to kolejne zadanie po budowie boiska, które angażuje mieszkańców. Jednocześnie z budową odbywać się będą warsztaty plastyczne, taneczne i powstanie film animowany.

 

Ludzie i wydarzenia
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53