7maj2015

SPOTKANIA Z SĘDZIĄ ANNĄ MARIĄ WESOŁOWSKĄ

W hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Samorządowych w Starych Juchach 6 maja 2015r. z dziećmi klas młodszych, podstawówki oraz gimnazjum, a po południu z mieszkańcami spotkała się znana z telewizyjnego programu sędzia Anna Maria Wesołowska.

Edukacja
4maj2015

SĘDZIA ANNA MARIA WESOŁOWSKA W STARYCH JUCHACH

Sędzia Anna Wesołowska

Zapraszamy na spotkanie w hali widowiskowo-sportowej 6 maja br. o godz. 12.45

Ludzie i wydarzenia
25kwi2015

SPOTKANIE PO LATACH

Spotkanie byłych pracowników PGR-ów

Byli pracownicy byłych „pegeerów” spotkali się w Sali widowiskowej Biblioteki Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy.

W czwartek, 23 kwietnia br. odbyło się drugie spotkanie uczestników projektu „PGR czyli Praca, Galimatias, Rozstanie – Laudamus veteres, sed nostris utimus annis”. Przypomnijmy, że projekt dofinansowano ze środków programu „Seniorzy w akcji” Polsko -Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”. Autorem projektu i główną prowadzącą jest Krystyna Pilawska-Wiercińska. Czas realizacji...

Ludzie i wydarzenia
17kwi2015

SPOTKANIE W SPRAWIE PROGRAMU PROSUMENT W GMINIE

Spotanie otworzyła Wójt Ewa Jurkowska-Kawałko

Kilkanaście osób uczestniczyło w sptkaniu w sprawie programu Prosument

W Bibliotece – Centrum Informacji i Kultury 16 kwietnia odbyło się spotkanie w sprawie programu „Wspieranie rozproszonych, odnawialnych źródeł energii Prosument - linia dofinansowania z przeznaczeniem na zakup i montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii”. Organizator – Wójt Gminy Ewa Jurkowska-Kawałko zaprosiła osoby zainteresowane montażem ogniw fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych. Jak podkreśliła, każde zastosowanie...

Ludzie i wydarzenia
15kwi2015

UWAGA! BIBLIOTEKA BĘDZIE NIECZYNNA

W związku ze skontrum w bibliotece, czytelnicy nie będą mogli wypożyczać książek pomiędzy 21 kwietnia a 22 maja br. Informacja dotyczy jedynie wypożyczeń, pozostałe formy pracy odbywać się będą jak zawsze!

Edukacja
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53