Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

19lip2013

„DROGA DO SUKCESU”

WYSTĘP GRUPY „JAMA” PODCZAS V FESTIWALU SZTUK PIROTECHNICZNYCH EŁK. OGIEŃ & WODA

 

Negocjacje, napisanie scenariusza, tygodnie prób, przygotowań i wreszcie w dniu 12.07.2013 r. występ grupy na ełckiej scenie .

Dziewiętnastu artystów z grupy po raz pierwszy miało okazje wystąpić dla tak szerokiej widowni jaka przybyła pierwszego dnia festiwalu na ełcką plażę miejską .Po mimo tego stres ani trema nie przeszkodziła młodym aktorom w przedstawieniu spektaklu pt. „Droga do sukcesu”, a włożona praca w przygotowania opłaciła się i nasza grupa została ciepło przyjęta przez zebraną widownię .

Spektakl pt. „Droga do sukcesu ” ukazuje jak ciężka praca i silna motywacja przybliża osiągnięcie celu .

Jako jedyna grupa z pięciu teatrów ognia, które wystąpiły podczas dwóch dni festiwalu , Juchowska Aktywna Młodzież Alternatywna wystąpiła przy własnym akompaniamencie .Sześciu bębniarzy oraz dwóch gitarzystów, świetnie zadbało o tło muzyczne dla tancerzy z ogniem co zaowocowało super rezultatem .

Serdecznie Dziękujemy dla Pani Kierownik Szkoły Artystycznej w Ełku Anety Zamojskiej za zaproszenie naszej grupy na tegoroczny festiwal, a także dla Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Starych Juchach Marty Słuchockiej za pomoc w organizacji wyjazdu oraz włożoną pracę w dniu występu .

Dziękujemy również Sylwii Subota, Paulinie Dąbrowskiej oraz Jakubowi Łacińskiemu i Szymonowi Dardzińskiemu za owocną współpracę .

„Droga do sukcesu ” - czas: 14min scenariusz: Adrian Milewski opracowanie: Sylwia Subota

Muzyka :

Bębny: Paulina Słuchocka; Patrycja Gilun; Magda Sojka; Ida Poświatowska; Patryk Mazurek; Przemysław Gromadzki;

Gitara: Jakub Łaciński; Szymon Dardziński

Wystąpili : Urszula Łoniewska; Agnieszka Wawiórko; Zuzanna Jaszczurowska; Monika Zajkowska; Szymon Lewoń; Pateryk Dargiewicz; Karol Gromadzki; Adrian Milewski; Patryk Kozłowski; Sylwester Słomski; Karol Malinowski

Więcej na facebook.com/JAMAStareJuchy

Na następny występ grupy zapraszamy juz 20.07.2013 r. podczas przeglądu SOUNDSYSTEM, który odbędzie się na stadionie wiejskim w Starych Juchach .

Serdecznie Zapraszamy !!!!

Autor: Karol Malinowski