Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

26wrz2010

DZIAŁAJ LOKALNIE - PIERWSZE SPOTKANIE

PIERWSZE KROKI UKŁADU TANECZNEGO
Grupa Nieformalna cheerllederek będzie się spotykała w każdy wtorek o godz. 16.00 oraz czwartek o godz.17.00 aby wspólnie z instruktorem ćwiczyć kroki do układu tanecznego, który po raz pierwszy zostanie zaprezentowany podczas Andrzejek.

Zajęcia taneczne są prowadzone w Gminnym Ośrodku Kultury w Starych Juchach w ramach realizacji projektu Działaj Lokalnie złożonego do Stowarzyszenia Stopa w Ełku pn. "Tańczy piłkarz i siatkarka, a drużyna jest uparta".

Realizacja rozpoczęła się od września 2010r. , a zakończy w grudniu 2010r. Pierwsze zajęcia rozpoczęły się " ostrym" treningiem. Wiadomo, że dzięki rozgrzewce ciało nabiera elastyczności i łatwiej jest przyswoić czasem niełatwe kroki. Wszyscy radzili sobie bardzo dobrze z pierwszym krokiem tanecznym.

"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce"

Paulo Coelho

Dofinansowano ze środków Programu” Działaj Lokalnie VII” Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Samorządów: Województwa Warmińsko - Mazurskiego, Powiatu Ełckiego, Gminy Stare Juchy

Autor: Marta Słuchocka