Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Stowarzyszenia

30sie2008

DZIĘKUJEMY ZA JEDEN PROCENT!

Urzędy Skarbowe do końca lipca miały czas na przekazanie Organizacjom Pożytku Publicznego wpływów z tytułu 1%podatku należnego.
Skarbnik Stowarzyszenia"Mukszty" pan Kazimierz Hrubczyński zwyczajowo odebrał wyciągi z banku w którym nasza organizacja ma założone konto na 1%.Zatem na ich podstawie Zarząd "Mukszt" pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim tym osobom,które przekazały swój 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie "Mukszty"status OPP uzyskalo w czerwcu 2007 roku.Jesteśmy niewielką organizacją,która w niedalekiej przeszłości zrobiła parę fajnych rzeczy.Piękne to były chwile,kiedy udawało się zrealizować marzenia,kiedy powstawalo coś co bez uporu i pasji członków Stowarzyszenia nie mogloby się wydarzyć.

Także bardzo wiele nie mogłoby się wydarzyć,gdyby nie Przyjaciele Stowarzyszenia.Zjednaliśmy sobie wielu przyjaciół z daleka i z bliska.Dziękujemy wszystkim za okazaną współpracę,za dokonane wpłaty jednego procenta i za wszelkie dotychczasowe wsparcie finansowe.

Niestety imiennie nie możemy wszystkim darczyńcom osobiście podziękować,natomiast możemy i czynimy to-podziękować poprzez Urzędy Skarbowe.Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym osobom,które przekazały swój jeden procent w nst.US:

-Urząd Skarbowy w Ełku

-Urząd Skarbowy w Białymstoku

-Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej

-Urządy Skarbowe w Warszawie

-Urząd Skarbowy w Zgierzu

-Urząd Skarbowy w Płocku

Pieniądze przekazane naszemu Stowarzyszeniu będą dobrze i z pożytkiem publicznym wydane.Na najbliższym Walnym Zgromadzeniu,które odbędzie się 31 sierpnia 2008 roku o godz.16.00,członkowie "Mukszt" zadecydują na jaki cel zostaną przeznaczone.

Autor: Danuta Klimowicz