DZIĘKUJEMY ZA JEDEN PROCENT!

30sie2008
Urzędy Skarbowe do końca lipca miały czas na przekazanie Organizacjom Pożytku Publicznego wpływów z tytułu 1%podatku należnego.
"Być sprawnym jak strażak"Otwarcie świetlicy z programu pilotarzowego Starostwa Powiwitowego w Ełku.Otwarcie placu zabaw"Ocalić od zapomnienia"Wybudowaliśmy most na Łaźnej Strudze."Przybyli ułani..."Dziewczyny z ZSS w St.Juchach opowiadają o nas śpiewając "Świetlicę marzeń"Sesja fotograficzna do OliviiZaprosiliśmy grupę cyrkową"?HECA"oSOBY SCHOROWANE WYSŁALISMY NA TURNUS REHABILITACYJNYWesołych emerytów wysłaliśmy na wycieczkę do Świętej Lipki...Zawadzkie klimaty...Skok światła do Mukszt...
Skarbnik Stowarzyszenia"Mukszty" pan Kazimierz Hrubczyński zwyczajowo odebrał wyciągi z banku w którym nasza organizacja ma założone konto na 1%.Zatem na ich podstawie Zarząd "Mukszt" pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim tym osobom,które przekazały swój 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie "Mukszty"status OPP uzyskalo w czerwcu 2007 roku.Jesteśmy niewielką organizacją,która w niedalekiej przeszłości zrobiła parę fajnych rzeczy.Piękne to były chwile,kiedy udawało się zrealizować marzenia,kiedy powstawalo coś co bez uporu i pasji członków Stowarzyszenia nie mogloby się wydarzyć.

Także bardzo wiele nie mogłoby się wydarzyć,gdyby nie Przyjaciele Stowarzyszenia.Zjednaliśmy sobie wielu przyjaciół z daleka i z bliska.Dziękujemy wszystkim za okazaną współpracę,za dokonane wpłaty jednego procenta i za wszelkie dotychczasowe wsparcie finansowe.

Niestety imiennie nie możemy wszystkim darczyńcom osobiście podziękować,natomiast możemy i czynimy to-podziękować poprzez Urzędy Skarbowe.Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym osobom,które przekazały swój jeden procent w nst.US:

-Urząd Skarbowy w Ełku

-Urząd Skarbowy w Białymstoku

-Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej

-Urządy Skarbowe w Warszawie

-Urząd Skarbowy w Zgierzu

-Urząd Skarbowy w Płocku

Pieniądze przekazane naszemu Stowarzyszeniu będą dobrze i z pożytkiem publicznym wydane.Na najbliższym Walnym Zgromadzeniu,które odbędzie się 31 sierpnia 2008 roku o godz.16.00,członkowie "Mukszt" zadecydują na jaki cel zostaną przeznaczone.

Autor: Danuta Klimowicz
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53