DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

20paz2008
Dnia 14.10.2008 r. w Gminnym Ośrodku Kultury z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się akademia szkolna. Był to dzień wolny od zajęć dydaktycznych, więc niewielu uczniów zjawiło się na przedstawieniu. Uroczystość przygotowały klasy II gimn. z p. Sebastianem Marosikiem, p. Ryszardem Kacperskim oraz Samorząd Uczniowski z p. Iwoną Bogusz - Karpińską na czele.

Na początku wystąpiły ,,Truskawki”. Dziewczynki z młodszych klas same stworzyły układ taneczny specjalnie dla naszych nauczycieli. Później Samorząd Uczniowski, jak co roku, przeprowadził konkurs na najlepszego pedagoga. Ku zdziwieniu, ale też i radości zebranych, najlepszymi okazali się wszyscy nauczyciele naszej szkoły. Po odtańczeniu ‘Kaczuszek’ goście oraz pracownicy administracji otrzymali słodkie upominki. Następnie na scenę wyszli uczniowie gimnazjum, którzy przedstawili zabawne sytuacje z życia szkoły. Warto dodać, że na ich scenariusz złożyły się przekształcone wiersze z klasyki polskiej.

Na koniec głos zabrali goście: przedstawicielka Rady Rodziców p. Marta Słuchocka oraz Wójt Gminy p. Ewa Jurkowska - Kawałko, która złożyła życzenia wszystkim pracownikom ZSS w Starych Juchach.

Tradycyjnie też nauczyciele otrzymali nagrody z rąk dyrektora szkoły.

Autor: Sylwia Subota - Przewodnicząca
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53