Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Sport

22cze2007

EKSTREMALNY WYPOCZYNEK

Podobno wspólnie przeżyte przygody i pokonywanie przeszkód najlepiej cementuje przyjaźnie, ale i pomaga pomaga pokonać stres w życiu codziennym.
W gospodarstwie agroturystycznym Państwa Lidii i Andrzeja Rejratów odbyło się kolejne spotkanie zorganizowane przez firmę EXTREME TEAM. trzdniowe szkolenia, w których uczestniczą menedżerowie najlepszych i największych firm w Polsce pomagają zapomnieć na chwilę o obowiązkach i problemach firm.

Uczyć przez zabawę to popularne hasło. właśnie taką ideą kieruje się Pan Tomasz Kozłowski, psycholog i trener tzw. team-buildingu który czuwa na miejscu nad bezpieczeństwem nie tylko fizycznym, uczestników. Często musi przekonać do pokonania własnego strachu i obaw.

Zespoły mają do pokonania zadania, które należy realizować przy pomocy samochodów terenowych, paraglajtów, łodzi motorowych. Zespół pokonując wspólnie trudności scala się, uczy wzajemnego zaufania do kolegów. Wszyscy razem przeżywają wspaniałą przygodę.

Zdaniem T. Kozłowskiego gmina Stare Juchy ma doskonały teren do organizacji tegio typu odpoczynku. Klient uczestniczący w zabawie nie oczekuje dobrych hoteli i wygodnych warunków, wystarczy wspaniała mazurska przyroda i przyjaźni organizatorzy na miejscu.

Więcej o takich formach wypoczynku: http://extremeteam.pl

Autor: Jarosław Franczuk