Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

23sty2008

FERIE W GOK-u

Kolejne dni ferii w GOK-u są pełne ciekawych atrakcji i możliwości. Dzieci oraz młodzież chętnie uczestniczą.

Dnia 17.01.2008r. odbył się pierwszy etap TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO, w pierwszej kat. wiekowej - dziewczęta do lat 15. I miejsce zajęła Patrycja Fiedorczyk; w drugiej kat. wiekowej - chłopcy do lat 15 I miejsce wywalczył Słomski Marcin.

Następnego dnia 18.01.2008r. podczas drugiego etapu Turnieju o zwycięstwo walczyła ostatnia grupa wiekowa - chłopcy od lat 15, w której to Milewski Mariusz zdobył I miejsce. Po rozgrywkach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów nie tylko dla zwycięzców, ale również dla wszystkich zawodników. Nagrody były bardzo atrakcyjne. GOK SKŁADA SERDECZNE GRATULACJE WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM!

W sobotę dnia 19.01.2008r. GOK zaserwował ciepłą przekąskę . Pomimo ponurej pogody młodzież zgromadziła się, aby wspólnie skosztować smakowitych kiełbasek.

W kolejny dzień ferii zimowych 22.01.2008r.(wtorek) odbyły się liczne konkursy przygotowane przez pracowników GOK- u oraz Gminną Bibliotekę Publiczną (Quiz, skakanie na skakance, kalambury i.t.d.).Quiz przygotowała i przeprowadziła Pani Beata Klaus- Gramacka .Dzieci bardzo chętnie brały udział we wszystkich konkurencjach. Wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami. Każdy z uczestników został nagrodzony. Nikt nie odszedł do domu niepocieszony.

Autor: Marta Słuchocka