Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

21sty2011

I EDYCJA KONKURSU "WSPOMNIEŃ CZAR" ROZSTRZYGNIĘTA.

Raczej małe zainteresowanie towarzyszyło I edycji naszego konkursu. Wpłynęły tylko dwie odpowiedzi. Nie tracimy jednak nadziei, że wzrośnie zainteresowanie kolejnymi edycjami konkursu.Ta nasza zgadywanka, to wspaniała forma relaksu w czasie ferii.Gorąco zapraszamy do zabawy!!!!
Udział w ogłoszonym przez nas konkursie wzięło dwie osoby:

Pan Jerzy Pohlmann i Pani Dorota Subota. Niestety nie wszystkie fotografie zostały rozpoznane.Pan Jerzy Polhmann zdobył 2,5 pkt, pani Dorota Subota zdobyła 4 pkt.

Zwyciężyła Pani Dorota Subota.

Nagroda w postaci karnetu na usługi fryzjerskie w salonie fryzjerskim "EWA" w Starych Juchach, zostanie wręczona we środę w biurze Gminnego Ośrodka Kultury.Serdecznie zapraszamy Panią Dorotę po odbiór nagrody, a Panu Jerzemu dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Podajemy prawidłowe odpowiedzi:

Zdjęcie nr. 1: Osoby na zdjęciu to: Pani Ewa Walendzik, Pani Irena Węglicka i Pani Teresa Poświatowska( obecnie Antolak). Zdjęcie zostało zrobione w 1977 roku,opatrzone artykułem w gazecie z okazji zajęcia II miejsca przez młodzież ze Starych Juch w wieloboju saneczkarskim w Krynicy.

Zdjęcie nr.2: Osoby na zdjęciu to:Pani Subota Jagoda,Pani Teresa Łubowicz, Pani Wioletta Słowikowska, Pani Ewa Jurkowska-Kawałko. Jest to uroczystość zakończenia roku szkolnego 1996/97, podczas której wręczano nagrody dla najlepszych czytelników.

Zdjęcie nr.3: Osoby na zdjęciu: Pani Anna Dymna, Pan Janusz Majewski i II rezyser filmu "Siedlisko".Było to spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej, w listopadzie 1997 roku.

Zdjęcie nr.4: Osoby na zdjęciu:Pani Bożena Malinowska. GOK zorganizował kulig do miejscowości Garłówko w lutym 1979 roku.

Zdjęcie nr.5: Osoby na zdjęciu: Pani Anna Dąbrowska, Pan Ryszard Piotrowski.Rok 1978, dyrektorzy zakładów gospodarki żywnościowej odbierają nagrody zdobyte w rywalizacji sportowej, przez swoich pracowników.

P.S. Serdecznie dziękujemy pani Ewie Ostrowskiej za ufundowanie nagrody!!!

Autor: Danuta Klimowicz