Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Stowarzyszenia

7lip2014

III PIKNIK RODZINNY JUŻ WKRÓTCE !

Zaprasza Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Stare Juchy

Wraz z początkiem lata rozpoczynamy realizację projektu SPORTOWE LATO.  Ma on na celu promocję zabaw na świeżym powietrzu wśród mieszkańców naszej Gminy. Działania projektowe zostały tak zaplanowane, aby wszyscy zainteresowani mogli skorzystać. Projekt realizowany jest po raz trzeci, ale po raz pierwszy działania rozproszone zostały poza miejscowość Stare Juchy. Poniżej znajdą Państwo harmonogram zajęć  w poszczególnych wsiach. Podsumowaniem projektu będzie impreza rekreacyjno-sportowa III Piknik Rodzinny, który odbędzie się 16 sierpnia 2014 przy stadionie gminnym. Piknik również będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców dzięki uprzejmości i współpracy z Gminą Stare Juchy, która w tym dniu zapewni transport  na imprezę.  Organizator zapewnia bezpłatne atrakcje, a będą to: ścianka wspinaczkowa, walka SUMO, megapiłkarzyki  firma SNIPER, warsztaty plastyczne Gminny Ośrodek Kultury oraz Klub Wolontariusza, plac zabaw (trampolina, skoczek, zjeżdżalnia) firma JAGOLAND, ponadto każde dziecko otrzyma karnet na bezpłatną watę lub popcorn. Imprezę zakończy pokaz teatru ognia w wykonaniu grupy JAMA. Mamy nadzieję, że projekt uprzyjemni wakacje wszystkim tym, którzy z różnych powodów nie mogą wyjechać np. na kolonie.
Harmonogram zajęć sportowych:
9.07.14r.                                            10.07.14r.
11.00 Orzechowo                              12.30 Gorłówko
13.30 Szczecinowo                              13.30 Zawady Ełckie
 
14.07.14r.                                           16.07.14r.
11.00 Stare Krzywe                            12.30 Skomack Wielki
13.00 Grabnik Osada                          15.00 Rogalik
 
                                   17.07.14r.
                                 16.00 Stare Juchy (stadion gminny)
 
Ze względów organizacyjnych nie jesteśmy w stanie dotrzeć do każdej wsi, kierowaliśmy się liczbą dzieci, mimo to zapraszamy również dzieci z przyległych miejscowości.
 
Projekt SPORTOWE LATO dofinansowano w ramach Grantów Gminy Stare Juchy, realizatorem zadania jest Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Stare Juchy. 
Partnerzy:
Gmina Stare Juchy
Zespół Szkół Samorządowych w Starych Juchach
Gminny Ośrodek Kultury w Starych Juchach
Klub Wolontariusza w Starych Juchach
Kawiarenka Obywatelska
Juchowska Aktywna Młodzież Alternatywna
 
 
Autor: Beata Klaus-Gramacka