Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

4cze2013

JAMA & SWEET STARS NA VII OGÓLNOPOLSKIM FESTYNIE RODZINNYM W EŁKU


 

01.06.2013r. Grupa „JAMA” i Grupa „Sweet Stars” z Gminnego Ośrodka Kultury w Starych Juchach  wystąpiły na placu Jana Pawła II w Ełku podczas Ogólnopolskiego Festynu Rodziny. Występ tych grup podczas uroczystości z okazji Dnia Dziecka był dla publiczności wartościowym prezentem. Grupa „JAMA” zaprezentowała się na żywo w programie „Pytanie na Śniadanie” aż 2 razy. Taniec z wachlarzami, smoki i kuglarz na szczudłach robili ogromne wrażenie na publiczności.

 

Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych atrakcji i otrzymały paczki z Biedronki. Młodzież z Koła Caritas w Starych Juchach pomagała młodszym uczestnikom podczas wyjazdu.

 Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz Pani Urszuli Sosnowskiej, Pani Jolancie Popławskiej i Panu Karolowi Malinowskiemu za pomoc w organizacji wyjazdu, a Pani Wójt Gminy Stare Juchy Ewie Jurkowskiej – Kawałko  i Dyrektorowi Zespołu Szkół Samorządowych w Starych Juchach Panu Adamowi Lewickiemu za pomoc w organizacji transportu. Kierowcy Panu Waldemarowi Milewskiemu podziękowania za bezpieczny przejazd tam i powrotem.  Dziękujemy również serdecznie Pani Ewie Suchak z Caritas W Ełku

 

Autor: Marta Słuchocka, Adrian Milewski