Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

23lut2013

JAMA W ŚWIETLICY W GRABNIKU

WARSZTATY

W sobotę 23.02.2013r. w świetlicy OSP w Grabniku odbyły się warsztaty prowadzone przez grupę JAMA z Gminnego Ośrodka Kultury ze Starych Juch. Pani Katarzyna Godlewska – opiekun świetlicy  powiadomiła zainteresowanych z Grabnika i okolic o możliwości zorganizowania takiego spotkania i umówiliśmy się na sobotę godz. 10.00

Sylwester Słomski prowadził naukę gry na Djembe, Karol Gromadzki  żonglerka, Zuzanna Jaszczurowska kręcenie poikami a Karol Malinowski kije.  Każdy z nich potrafi wszystkiego po trochu i ich sobotni  uczestnicy warsztatów również mieli okazję każdej z tej umiejętności sami spróbować. Jak się okazało niektórym  naprawdę nieźle szło. Trzeba przyznać, że nawet jak im nie wychodziło to nie poddawali się i  z zaangażowaniem próbowali swoich możliwości. Po godzinie ćwiczeń przyszedł czas na mały  pokaz. Po dwie osoby na środku sali warsztatowcy uczyli się występów scenicznych.  Każdy występ był interesujący i z akompaniamentem bębnów. Umówiliśmy się już na kolejne spotkanie (jak będzie już trochę cieplej) przy ognisku.

Bardzo dziękujemy Pani Kasi za zaproszenie i pomoc w organizacji, a grupie JAMA dziękuję za świetnie przeprowadzony warsztat.

Autor: Marta Słuchocka