Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Sport

4maj2009

JUŻ WIEMY KTO POJEDZIE DO PROSTEK NA TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W sobotę w Prostach odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego. Nie zabraknie zawodników z naszej gminy
Podczas spotkania zawodników tenisa stołowego dnia 02.05.2009r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Starych Juchach rozegrały się eliminacje do Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się już w sobotę 9 maja 2009r. w Prostkach o godz. 15.00

Z ośmiu wytypowanych stawiło się 5 osób gotowych do rywalizacji.

1. Słomski Marcin- Stare Juchy
2. Radziszewski Grzegorz- Skomack Wielki
3. Subota Przemysław- Stare Juchy
4. Cybulski Adrian- Skomack Wielki
5. Olejniczko Marcin - Skomack Wielki Osada

Nie do pokonania okazał się Cybulski Adrian,nie dając szans swoim rywalom wygrał wszystkie rozegrane mecze. Metoda “każdy z każdym” była decyzją samych graczy. Sędziował Pan Adam Kalisiewicz. O zwycięstwie decydowała ilość wygranych setów.

Tak więc, do Prostek reprezentować gminę Stare Juchy pojadą: Cybulski A., Słomski M., Radziszewski G., Subota P., oraz Olejniczko M. jako rezerwowy. Z młodszej kategorii wiekowej pojadą: Rudziewicz P., Strześniewski B.,Polakowski H., Abramowicz A.

ŻYCZYMY NASZYM ZAWODNIKOM DUCHA WALKI I GŁÓWNEJ NAGRODY.


Autor: Marta Słuchocka