Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

14lip2016

KLUB FILMOWY FILMOGRAJNIA Z WIZYTA W DKF KINOCHŁON W AUGUSTOWIE

SPOTKANIE Z AKTOREM ŁUKASZEM SIMLATEM

W poniedziałkowe popołudnie młodzież z klubu filmowego B-CIiK  wzięła udział w spotkaniu z arcy-utalentowanym aktorem Łukaszem Simlatem, na specjalne zaproszenie DKF Kinochłon z Augustowa. Obejrzeliśmy świetne dwie etiudy („Dzień Babci” , „Magma”) i spędziliśmy  fantastyczne 90 minut z aktorem Łukaszem Simlatem w trakcie którego Łukasz opowiadał o swojej pracy, pasjach i życiu. Prowadzącym spotkanie był Bartek Świerkowski z Dkf –u Kinochłon.

Na zakończenie spotkania odbyło się wspólne zdjęcie grupowe oraz rozdawanie autografów. Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na więcej.

A już teraz serdecznie zapraszamy do Kina B –CIiK w Starych Juchach na ciąg dalszy przygód Kapitana Jacka Sparowa.  Już jutro( 15.07.2016r.)  o godzinie 13.00 na ekranie naszego kina zagoszczą „Piraci z Karaibów – Skrzynia Umarlaka” Wstęp Wolny. Serdecznie Zapraszamy.

„Klub Filmowy FILMOGRAJNIA” Sfinansowany ze środków programu „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowany przez Polską Fundacje Dzieci i Młodzieży

Autor: Karol Malinowski fot. Radosław Nowacki