Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

26paz2017

KOLEJNY SPEKTAKL GRUPY TEATRALNEJ DRUGA ODSŁONA

W dniu 21 października 2017r. grupa teatralna „Druga Odsłona” wystawiła premierowy spektakl pt. „Kandydatki na żonę”. Członkowie grupy nie sądzili, że ich przedstawienie będzie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. I nie tylko - sala widowiskowa B-CIiK pękała w szwach.

Przedstawienie powstało dzięki działaniom projektowym. Środki zostały pozyskane z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich przy wsparciu Fundacji Szczęśliwy Człowiek - Beatus Homo, która w imieniu grupy nieformalnej „Druga Odsłona” aplikowała o środki finansowe.
Swój udział w sukcesie mieli także lokalni przedsiębiorcy, którzy wsparli działania grupy:
Bożena i Jan Antonowicz, Bożena i Sławomir Sosnowscy, Wanda Hanusko, Barbara i Stanisław Eliaszuk, Jacek Strzeszewski, Magdalena Makarewicz-Głowa, Ewa Ostrowska, Ewa Bujnowska.
Podziękowania należą się także agencji reklamowej PIXEL - za szybką i dogodną realizację zamówienia oraz wszystkim wolontariuszom - za współpracę.
Serdeczne podziękowania skierowano również do Doroty Kamińskiej, która „wyczarowała” dla aktorek przepiękne kostiumy.
Miłym akcentem był słodki poczęstunek po udanym spektaklu. Mnóstwo gratulacji, udana sesja zdjęciowa to kolejne elementy tego wieczoru, który upłynął w miłej atmosferze i dostarczył zarówno wykonawcom, jak i widzom niezapomnianych wrażeń.
Spotkanie z Melpomeną realizowane było przez Nieformalną Grupę Druga odsłona oraz Fundację Szczęśliwy Człowiek Beatus – Homo w okresie od 08.05.2017 do 01.11.2017.
Program Mikrodotacji Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie kierowany jest do mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego, działających w grupach nieformalnych, samopomocowych i młodych organizacji pozarządowych, realizujących inicjatywy oddolne służące działaniom na rzecz dobra wspólnego.

Autor: Marta Słuchocka