Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

29sty2008

KONIEC FERII W GOK-u

Koniec drugiego tygodnia w GOK -u był wypełniony ciekawymi zajęciami dla wszystkich uczestników.
Koniec drugiego tygodnia ferii był wypełniony ciekawymi zajęciami.

Dnia 23.01.2008r. dzieci oglądały wyświetlone na dużym ekranie 2 filmy :"Po rozum do mrówek" oraz "Straszny Dom". Dzieci wpatrywały się w ekran z wielkim zaciekawieniem. Gdy skończyły się bajki przed ekran zasiadła młodzież aby obejrzeć film pod tytułem "Strzelec".

Z powodu żałoby narodowej następnego dnia 24.01.2008r. odbył się zaplanowany bardzo skromny "BAL MASKOWY". Stroje były różnorodne .Przebrane były zarówno dzieciaki jak i niektóre mamy. Wyłoniliśmy w drodze głosowania na najlepsze przebranie jednego zwycięzcę. Zwyciężyła Natalia Reszuta w stroju Alicji w Krainie Czarów. Odbył się również konkurs pt. "Moja ulubiona bajka ". Uczestnicy opowiadali swoje bajki wszystkim zgromadzonym. Najpiękniejsze opowieści okazały się Oliwi Brzostowskiej oraz Aleksandry Krawczyk .

W ostatni dzień ferii 25.01.2008r.odbyły się konkursy drużynowe. Walczyły ze sobą 2 grupy 15 osobowe. Końcową konkurencją było przeciąganie liny. Z uwagi na dużą ilość uczestników przeciąganie liny odbyło się na zewnątrz bydynku. Walka była zawzięta, bo było o co walczyć. Nagrodą była przejażdżka bryczką.

NA ZAKOŃCZENIE CHCIELIBYŚMY PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM SPONSOROM

którzy pomogli nam w zorganizowaniu ferii zimowych w GOK -u

Są to: E.R. Kwiatkowscy, B.S. Sosnowscy, W. Hanusko, B.S. Eliaszuk, E.A. Rogowscy.

Autor: Marta Słuchocka