KONIEC FERII W GOK-u

29sty2008
Koniec drugiego tygodnia w GOK -u był wypełniony ciekawymi zajęciami dla wszystkich uczestników.
Bal Maskowy
Bal Maskowy
Bal MaskowyZorro, Alicja  z Krainy Czarów, CzarownicaKomisja konkursowaWręczanie nagródNagrody pocieszeniakonkursy drużynoweKonkurs drużynowyZjadanie jabłka na czasZjadanie jogurtu na czas. SmacznegoJedna strona liny,Druga strona liny
Koniec drugiego tygodnia ferii był wypełniony ciekawymi zajęciami.

Dnia 23.01.2008r. dzieci oglądały wyświetlone na dużym ekranie 2 filmy :"Po rozum do mrówek" oraz "Straszny Dom". Dzieci wpatrywały się w ekran z wielkim zaciekawieniem. Gdy skończyły się bajki przed ekran zasiadła młodzież aby obejrzeć film pod tytułem "Strzelec".

Z powodu żałoby narodowej następnego dnia 24.01.2008r. odbył się zaplanowany bardzo skromny "BAL MASKOWY". Stroje były różnorodne .Przebrane były zarówno dzieciaki jak i niektóre mamy. Wyłoniliśmy w drodze głosowania na najlepsze przebranie jednego zwycięzcę. Zwyciężyła Natalia Reszuta w stroju Alicji w Krainie Czarów. Odbył się również konkurs pt. "Moja ulubiona bajka ". Uczestnicy opowiadali swoje bajki wszystkim zgromadzonym. Najpiękniejsze opowieści okazały się Oliwi Brzostowskiej oraz Aleksandry Krawczyk .

W ostatni dzień ferii 25.01.2008r.odbyły się konkursy drużynowe. Walczyły ze sobą 2 grupy 15 osobowe. Końcową konkurencją było przeciąganie liny. Z uwagi na dużą ilość uczestników przeciąganie liny odbyło się na zewnątrz bydynku. Walka była zawzięta, bo było o co walczyć. Nagrodą była przejażdżka bryczką.

NA ZAKOŃCZENIE CHCIELIBYŚMY PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM SPONSOROM

którzy pomogli nam w zorganizowaniu ferii zimowych w GOK -u

Są to: E.R. Kwiatkowscy, B.S. Sosnowscy, W. Hanusko, B.S. Eliaszuk, E.A. Rogowscy.

Autor: Marta Słuchocka
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53