Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

30mar2010

KONKURS WIELKANOCNY

27 marca br.w GOK-U o godz. 17.00 został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszą pisankę i palmę wielkanocną.
Udział w konkursie wzięły dzieci z Przedszkola Samorządowego w grupie wiekowej 3-5 latków, świetlicę szkolną reprezentował Ksawery Popławski, grupę plastyczną Van Gok reprezentowały Paulina i Wiktoria Słuchockie, a także młodzież z "Nieformalnej Grupy Palmowej" ze Starych Juch.

W kategorii pisanek wielkanocnych: I miejsce zajęły dzieci ze świetlicy szkolnej ZSS w Starych Juchach, wyrożnienia otrzymali:Ksawery Popławski, grupa Van Gok oraz dzieci z przedszkola samorządowego.

Za najpiękniejszą palmę wielkanocną komisja konkursowa uznała pracę Pauliny i Wiktorii Słuchockiej, która zajęła I miejsce. Wyróżnienie otrzymała palma wykonana przez dzieci z grupy Przedszkola Samorządowego.Ponieważ 28 marca to Palmowa Niedziela w tradycji chrześcijańskiej i tradycyjnie już ECK organizuje konkursy i warsztaty związane z wielkanocnymi tradycjami, nagrodzone prace też pojechały do ECK w Ełku. Wszystkie prace otrzymały wyróżnienie.

Najbardziej spontaniczny był udział w konkursie wielkanocnym-"Nieformalnej Grupy Palmowej", co nas bardzo cieszy.

Dyrekcja i pracownicy GOK bardzo serdecznie dziękują Panu Krzysztofowi Hanusko za ufundowanie nagród w Konkursie Wielkanocnym.

Autor: Danuta Klimowicz