Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

1lut2013

KORALIKOWE WARSZTATY W GOK -U

CZY DUŻY, CZY MAŁY - CZŁOWIEK CAŁE ŻYCIE SIĘ DOSKONALI . 2 GODZINNE ZAJĘCIA OKAZAŁY SIĘ REWELACYJNYM SPOSOBEM NA ZAGOSPODAROWANIE CZASU WOLNEGO.

 

Na zaproszenie Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Starych Juchach  Pani Marty Słuchockiej, do GOK–u przyjechała Pani Hanna Razhko . Pani Hanna na co dzień pracuje w Świetlicy "Caritas" w Augustowie, a także prowadzi warsztaty „szydełkowania ” w Szkole Artystycznej w Ełku .

Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Starych Juchach dnia 01.02.2013 r. zamieniła się w wytwórnie kolorowych jaszczurek . Uczestnicy warsztatu plastycznego przy użyciu druciku oraz koralików nauczyli się jak stworzyć różne, zabawne formy . Po 2 godzinnej pracy powstały piękne zwierzątka .Po zakończeniu zajęć, uczestnicy zostali poczęstowani ciepłym posiłkiem . Było smacznie i wesoło .

Dziękujemy Pani Hannie za przeprowadzenie warsztatów i przybliżenie nam metody „Szydełkowania”, a wszystkim uczestnikom, tym mniejszym i większym, gratulujemy nabytych, nowych umiejętności oraz świetnego końcowego efektu zajęć .

Autor: Karol Malinowski