MIKOŁAJU, MIKOŁAJU !!!

8gru2008
Tak wołały dzieci 6 grudnia na widok Świętego spacerującego po wsi
Świetlica w Grabniku
Świetlica w Grabniku
Świetlica w GrabnikuGrabnikŚwietlica w Skomacku WielkimRozdawanie prezentówPrzedszkole
Jak co roku 6 grudnia Święty Mikołaj obchodzi swoje imieniny. Zawsze w tym dniu rozdaje wszystkim grzecznym dzieciom odrobinę słodkości . Tym razem solenizantowi towarzyszyła Pani Wójt Ewa Jurkowska Kawałko , radni Gminy Stare Juchy Pani Dorota Subota, Pani Ewa Gumińska oraz Pani Danuta Radziszewska wraz z OSP z Grabnika, Skomacka Wielkiego oraz Starych Juch . Mikołaj przechadzał się po Skomacku , Rogaliku , Ostrowiu i Grabniku . Nie zabrakło go również na ulicach Starych Juch . Zawitał też do Świetlicy w Skomacku Wielkim przy OSP obdarowując dzieci przytulankami.
W ramach realizacji projekty z PPWOW “ Jestem sobie przedszkolaczek” w miejscowości Grabnik oraz Skomack Wielki odbyły się zajęcia z czynnym udziałem Świętego Mikołaja , który za pięknie wykonane prace nagrodził milusińskich prezentami.


W piątek 05.12.2008r.Mikołaj odwiedził Przedszkole Samorządowe, a w poniedziałek 08.12.2008r. zagościł w Zespole Szkół Samorządowych w Starych Juchach z workiem pełnym cukierków.
Dzięki odrobinie słodyczy na twarzach naszych pociech pojawił się radosny uśmiech.

Serdeczne podziękowania dla pacjentów indywidualnej praktyki lekarskiej przy ul. Grodzieńskiej w Ełku oraz dla Pracowników PRO- MEDICA za pomoc w zbiórce maskotek .

Autor: Marta Słuchocka
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53