NASZA GMINA KADREM MALOWANA - TERMINY I MIEJSCA

2cze2014

 

Warsztaty  w ramach projektu
„Nasza Gmina kardem malowana”

Orzechowo – Świetlica

 

  • 04.06.2014r. (Środa) –             Fotografia        16:00-18:00 – Radek Nowacki
  • 06.06.2014r. (Piątek) –           Plastyka  18:00-20:00 - Iwona Malinowska
  • 01.07.2014r. (Wtorek) –          Glina         10:00-12:00 - Ewa Janecka
  • 03.07.2014r. (Czwartek) -      Plastyka   18:00-20:00
  • 04.07.2014r. (Piątek) –            Fotografia        16:00-18:00
  • 04.08.2014r. (Poniedziałek)   - Rzeźba           13:00-15:00 - Andrzej Nosel
  • 08.08.2014r. (Piątek) –            Fotografia        16:00-18:00

 

Warsztaty  w ramach projektu
„Nasza Gmina kardem malowana”

Skomack- Świetlica OSP

 

  • 05.06.2014r. (Czwartek) –       Fotografia        16:00-18:00 - Radek Nowacki
  • 11.06.2014r. (Środa) –             Plastyka  15:00-17:00 - Iwona Malinowska
  • 03.07.2014r. (Czwartek) –       Fotografia        16:00-18:00
  • 09.07.2014r. (Środa) –             Plastyka   14:00-16:00
  • 15.07.2014r. (Wtorek)-            Glina         10:00-12:00 - Ewa Janecka
  • 01.08.2014r. (Piątek) –            Fotografia        16:00-18:00
  • 11.08.2014r. (Poniedziałek) –       Rzeźba           10:00-12:00 - Andrzej Nosel

 

Warsztaty  w ramach projektu
„Nasza Gmina kardem malowana”

Szczecinowo – Świetlica

 

  • 06.06.2014r. (Piątek) –            Plastyka  16:00-18:00 - Iwona Malinowska
  • 12.06.2014r. (Czwartek) –       Fotografia        16:00-18:00 - Radek Nowacki
  • 01.07.2014r. (Wtorek) –          Glina         13:00-15:00
  • 03.07.2014r. (Czerwiec) –        Plastyka  16:00-18:00
  • 10.07.2014r. (Czwartek) –       Fotografia        16:00-18:00
  • 07.07.2014r. (Czwartek) –       Fotografia        16:00-18:00
  • 04.08.2014r. (Poniedziałek) –       Rzeźba           10:00-12:00

 

 

Warsztaty  w ramach projektu
„Nasza Gmina kardem malowana”

Zawady Ełckie - Świetlica

 

  • 26.06.2014r. (Czwartek) –       Fotografia        16:00-18:00 - Radek Nowacki
  • 27.06.2014r. (Piątek) –            Plastyka   18:00-20:00 - Iwona Malinowska
  • 17.07.2014r. (Czwartek) –       Fotografia        16:00-18:00
  • 18.07.2014r. (Piątek) –            Plastyka  18:00-20:00
  • 22.07.2014r. (Wtorek) –           Glina         13:00-15:00 - Ewa Janecka
  • 18:08.2014r. (Poniedziałek) –       Rzeźba           13:00-15:00 - Andrzej Nosel
  • 21.08.2014r. (Czwartek) –        Fotografia     16:00-18:00

 

 

Warsztaty  w ramach projektu
„Nasza Gmina kardem malowana”

Gorłówko – Świetlica

 

  • 06.06.2014r. (Piątek) –            Fotografia        16:00-18:00 - Radek Nowacki
  • 27.06.2014r. (Piątek) –            Plastyka  16:00-18:00 - Iwona Malinowska
  • 11.07.2014r. (Piątek) –            Fotografia     16:00-18:00
  • 18.07.2014r. (Piątek) –            Plastyka  16:00-18:00
  • 22.07.2014r. (Wtorek) –         Glina         10:00-12:00 - Ewa Janecka
  • 15.08.2014r. (Piątek) –            Fotografia        16:00-18:00
  • 18.08.2014r. (Poniedziałek) –       Rzeźba           10:00-12:00 - Andrzej Nosel

 

Warsztaty  w ramach projektu
„Nasza Gmina kardem malowana”

Stare Krzywe – Świetlica

 

  • 18.06.2014r. (Środa) –             Plastyka   16:00-20:00 - Iwona Malinowska
  • 20.06.2014r. (Piątek) –            Fotografia        16:00-18:00 - Radek Nowacki
  • 01.07.2014r. (Wtorek) –         Glina         17:00-19:00 - Ewa Janecka
  • 18.07.2014r. (Piątek) –            Fotografia        16:00-18:00
  • 10.07.2014r. (Czwartek) –       Plastyka   16:00-20:00
  • 04.08.2014r. (Poniedziałek) –       Rzeźba           17:00-19:00 - Andrzej Nosel
  • 22.08.2014r. (Piątek) –            Fotografia        16:00-18:00

 

Warsztaty  w ramach projektu
„Nasza Gmina kardem malowana”

Grabnik- Świetlica lub Grabnik Osada plac Zabaw

 

  • 11.06.2014r. (Środa) –             Plastyka   18:00-20:00 - Iwona Malinowska
  • 25.06.2014r. (Środa) –             Fotografia        16:00-18:00 - Radek Nowacki
  • 09.07.2014r. (Środa) –             Plastyka  18:00-20:00
  • 15.07.2014r. (Wtorek) –           Glina         17:00-19:00 - Ewa Janecka
  • 18.07.2014r. (Piątek) –            Fotografia       16:00-18:00
  • 11.08.2014r. (Poniedziałek) –       Rzeźba           17:00-19:00 - Andrzej Nosel
  • 14.08.2014r. (Czwartek) –         Fotografia     16:00-18:00

 

Warsztaty  w ramach projektu
„Nasza Gmina kardem malowana”

Rogalik – Altanka

 

  • 05.06.2014r. (Czwartek) –       Fotografia        18:00-20:00 - Radek Nowacki
  • 11.06.2014r. (Środa) –             Plastyka   17:00-18:00 - Iwona Malinowska
  • 09.07.2014r. (Środa) –             Plastyka   16:00-18:00
  • 15.07.2014r. (Wtorek) –            Glina         13:00-15:00 - Ewa Jaecka
  • 11.08.2014r. (Poniedziałek) –       Rzeźba           13:00-15:00 - Andrzej Nosel

 

Warsztaty  w ramach projektu
„Nasza Gmina kardem malowana”

Stare Juchy

GOK

 

  • 09.07.2014r. (Środa) –             Fotografia        16:00-18:00 - Radek Nowacki
  • 16.07.2014r. (Środa) –             Fotografia        16:00-18:00
  • 22.07.2014r. (Wtorek) –            Glina                17:00-19:00 - Ewa Janecka
  • 18.08.2014r. (Poniedziałek) –       Rzeźba           17:00-19:00 - Andrzej Nosel
Autor: Adrian Milewski
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53