Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

20cze2014

NOWE TALENTY W NASZEJ GMINIE

„Projektowo to i  owo”- jest działaniem, które nabiera tępa.  Bardzo nas  cieszy zainteresowanie naszej społeczności działaniami kulturalnymi i integracyjnymi , dzięki czemu wpływa  do nas coraz więcej pomysłów na inicjatywy w których odkrywamy nowe talenty.  Warsztat przeprowadzony przez edukatora Karola Malinowskiego 18 czerwca  2014r. odbył się w GOK –u , w Bibliotece Centrum Informacji i Kultury  w Starych Juchach.  Pracowaliśmy nad  regulaminem pomysłów oraz poprawną formą wypełnienia fiszki.  Omówiliśmy  również wyjazd na  spotkanie integracyjne w Przystanku Lipińskie Małe Koło Prostek. Program wyjazdu został tak ułożony, abyśmy mogli  zarówno zintegrować  się i popracować warsztatowo  nad pomysłami.  Tego samego dnia przed warsztatem odbyło się spotkanie przedstawicieli realizatorów  działania „Projektowo to i Owo” ze Starych Juch oraz „Manufaktura Kultury”  z Turośli Kościelnej .  Oba zespoły realizują  projekty dofinansowane z Narodowego Centrum Kultury. Dzięki kolejnemu spotkaniu zorganizowanemu przez naszego opiekuna projektu  Pana Jerzego Nazaruk wymieniamy się doświadczeniami , co daje mam więcej energii i pozwala udoskonalać nasze działania.

Dziś byliśmy gośćmi Radia 5. Koordynator projektu oraz edukator społeczny zrelacjonowali w skrócie postępy w naszych działaniach. Jutro wyruszamy na wyjazd integracyjny. Trzymajcie kciuki za ładną pogodę.

Bardzo dziękujemy Radiu 5 za wsparcie naszych działań.

Poniżej link : http://www.radio5.com.pl/index.php?id=24&ia=55354

Dofinansowano ze Środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne” na zadanie pn:. „Projektowo To I Owo” realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Starych Juchach.