Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

29lut2012

NOWE ZAJĘCIA W GOK -u

zapraszamy na zajęcia fotograficzne i naukę tańca towarzyskiego
Gminny Ośrodek Kultury w Starych Juchach

ogłasza zapisy na zajęcia:

- KARTE KYOKUSHIN - zapraszamy na zajęcia karate dzieci i młodzież oraz osoby starsze zaczynając już od klasy” O” . Treningi prowadzić będzie Pani Aleksandra Karpińska. Koszt za miesiąc będzie wynosił ok. 50,00 zł. Ostateczna płatność zostanie ustalona po zebraniu grupy docelowej na pierwszym spotkaniu organizacyjnym. Zgłoszenia przyjmowane w GOK -u lub pod numerem tel. 876199058.

W dniach 3-5 lutego odbył się Baltic Sea International Winter Camp 2012. Prowadzącymi obóz byli członek komitetu technicznego WKO shihan Howard Collins 7 dan oraz trener kadry narodowej Litwy shihan Vladimiras Silvasko 5 dan. W obozie uczestniczyli członkowie EKKK w składzie Remigiusz Karpiński, Krzysztof Mieczławski i Aleksandra Karpińska. Obóz na pewno na długo zapamięta Ola, która przystąpiła do egzaminu na stopień 1 dan. Niezmiernie miło jest nam zakomunikować, że w EKKK przybył kolejny czarny pas! - ŹRÓDŁO www.karate.elk.pl

- ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE

Istnieje możliwość zorganizowania stałych zajęć fotograficznych prowadzonych przez doświadczonego fotografa. Forma pracy na zajęciach zależy od uczestników. Ogłaszamy nabór chętnych w różnej kategorii wiekowej, aby zbadać zapotrzebowania realizacji takich zajęć. Zajęcia byłyby prowadzone za niewysoką opłatą, jednak kwota zależałaby od ilości zainteresowanych i formy prowadzenia zajęć. Zafascynowanych fotografów prosimy o kontakt i ewentualne propozycje.

- ZAJĘCIA TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Prowadzący Artur Milewski doświadczony instruktor obecnie prowadzący zajęcia taneczne w Ełckim Centrum Kultury w Ełku. Zajęcia odbywałyby się w soboty, godzina do ustalenia. Nauka tańca towarzyskiego w parach. Zapraszamy chętną młodzież i osoby starsze, małżeństwa, osoby w parach lub indywidualnie. W przypadku grypy 10 osobowej koszt wynosiłby 50 zł od osoby. W przypadku większej grupy zainteresowanych opłata może spaść nawet do kwoty 50 zł od pary.

Zapisy na zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury w Starych Juchach lub telefonicznie pod numerem tel. 87 6199 058 do dnia 31 stycznia 2012r. Zajęcia rozpoczną się po feriach zimowych.

Autor: Marta Słuchocka