Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

2lip2014

OGNISKO DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

 

Centrum Organizacji Pozarządowych Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi gorąco zaprasza organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z terenu powiatu ełckiego na spotkanie integracyjne pod hasłem „Poznajmy się!”. Spotkanie w formie ogniska odbędzie się 4 lipca br. od godz. 17.00 w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Ełku.

W powiecie ełckim działa wiele stowarzyszeń, fundacji czy grup nieformalnych, które bardzo często działają blisko siebie nie wiedząc o swoim istnieniu.  W ferworze codziennych zajęć i naszych stałych działań bardzo często nie mamy czasu na to, by rozejrzeć się wokół i przyjrzeć naszym potencjalnym partnerom.

 

Zmieńmy to!

 

Zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z terenu powiatu ełckiego na nieformalne spotkanie, podczas którego stworzymy okazję do zapoznania się ze sobą, co w przyszłości może zaowocować nowymi, wspólnymi inicjatywami.   

 

Gdzie? MOS - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Ełku, ul. Grunwaldzka 10

Kiedy? 4 lipca (piątek), start o godz. 17.00

 

Organizator zapewnia zabawę przy muzyce i pieczonej kiełbasce, od gości oczekujemy dobrego nastroju i uśmiechu na twarzy :)

 

Szczegółowych informacji na temat spotkania udziela Paulina Zajkowska, tel. 87 737 74 82, e-mail: paulina.zajkowska@adelfi.pl.

 

 

Autor: Adrian Milewski