PATRONAT MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA NAD PIKNIKIEM JAĆWIESKIM

27lip2010
Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas objął patronetem IV Piknik Jaćwieski, ale ufundował puchar dla zwycięzcy zmagań w "C-O-Ś"!
Dyrektor GOK-u Danuta Klimowicz prezentuje Puchar Marszałka
Dyrektor GOK-u Danuta Klimowicz prezentuje Puchar Marszałka
Dyrektor GOK-u Danuta Klimowicz prezentuje Puchar Marszałka
Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego realizuje i wspiera wiele konkursów związanych z promowaniem i odnajdowaniem przepisów kulinarnych z obszarów wiejskich Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Celem takich działań jest promocja jedynych w swoich rodzajów produktów i potraw, specyficznych dla dziedzictwa kulinarnego naszego regionu.

Gminny Ośrodek Kultury kierując prośbę o patronat do Marszałka Województwa przedstawił przebieg imprezy. Marszałek zaproponował, że ufunduje Puchar dla zwycięzcy konkursu kulinarnego z kategorii "C-O-Ś", czyli "ciastko - ogórek - śledź", które mają bć prezentowane jako jeden zestaw. Ten niecodzienny pomysł dyrektor GOK-u Danuty Klimowicz przypadł do gustu Marszałkowi. Główną nagrodą w konkursie będzie puchar ufundowany przez Marszałka. Nie jest wykluczone, że zostanie on osobiście wręczony przez Marszałka województwa lub członka Zarządu Województwa.

Szczegółowe informacje o regulaminie znajdują się tu.

Karta zgłoszenia tu.

Autor: Jarosław Franczuk
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53