Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

22mar2013

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA, WYSTĘPY ARTYSTYCZNE, ZABAWY, KONKURSY.

KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ZESPOŁU SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W STARYCH JUCHACH PRZYWITAŁY WIOSNĘ.

 

Część artystyczna przygotowana przez klasę I b ze szkoły podstawowej, otworzyła obchody z okazji początku wiosny, zorganizowane przez Panią Annę Lenkiewicz. Młodzi aktorzy wcielili się w rolę redaktora, akustyka, prezentera oraz śpiewali pięknie piosenki. W trakcie przedstawienia wyświetlona została prezentacja multimedialna pt. „ WIOSNA ”, która pomogła odpowiedzieć na wiele pytań zadawanych dla dzieci przez młodych prezenterów, a także przez Dyrektora ZSS w Starych Juchach Pana Adama Lewickiego .

Po części artystycznej w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Starych Juchach przyszedł czas na konkursy.

Jazda na nartach, skoki na skakance, kopanie ziemniaków, suszenie prania i kończące obchody Początku Wiosny, praca w trzy osobowych grupach nad zagadkami przyrodniczymi, sprawiła wielką frajdę młodym uczestnikom.

Swoją energią oraz zaangażowaniem w każdy konkurs, w każdą zabawę przygotowaną przez wychowawczynie klas I-III, uczniowie pokazali, że potrafią współpracować i przy tym świetnie się bawić.

Miejmy nadzieję, że i Wiośnie udzieli się energia dzieci ze szkoły podstawowej i już nie długo będzie ciepło i przyjemnie .

Autor: Karol Malinowski