Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Ludzie i wydarzenia

27kwi2011

PRZEZ RÓŻOWĄ SZYBKĘ

Dziecięcy konkurs recytatorki
Już piąty raz Przedszkole Samorządowe w Starych Juchach brało udział w organizowanym przez Ełckie Centrum Kultury Dziecięcym Konkursie Recytatorskim " Przez różową szybkę".

Opiekunki Przedszkola Samorządowego w Starych Juchach Pani Katarzyna Hanusko oraz Pani Urszula Sosnowska starannie przygotowały do udziału Wiktorię Słuchocką, Kacpra Karpińskiego oraz Dominikę Krysiewicz .

W kategorii przedszkole brało udział aż 50 małych uczestników. Dominika Krysiewicz jako pierwsza reprezentowała Stare Juchy i przedstawiła wiersz “Moja mama”. Wiktoria Słuchocka przygotowała wiersz Marii Konopnickiej “Stefek Burczymucha” . “Okulary”- Juliana Tuwima wyrecytował Kacper Karpiński.

W tym roku konkurs odbył się w Szkole Artystycznej na ul. Armii Krajowej w Ełku . Małych uczestników przywitała Dyrektor Szkoły Pani Aneta Zamojska, po czym oddała głos Panu Waldemarowi Obłoza, który życzył małym “aktorom” udanego występu i swobody na scenie. Nie udało się naszym reprezentantom przejść do konkursu Laureatów, ale przygotowali się świetnie i zaprezentowali się znakomicie na scenie.

Waldemar Obłoza - aktor teatralny i filmowy, który właśnie dzisiaj prowadził w Szkole Artystycznej warsztaty teatralne dla gimnazjalistów.

Regulamin konkursu możecie Państwo przeczytać na stronie ECK -u / link poniżej/

www.eck.elk.pl/index.php/konkursy-i-przeglady/rozowa-szybka/993-przez-roow-szybk-2011-regulamin

Autor: Marta Słuchocka