Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Stowarzyszenia

30cze2012

PRZYSTAŃ ZA REMIZĄ

Za remizą powstał plac rekracyjno - sportowy.
W dniu 28.06.2012 członkowie OSP Stare Juchy i wszyscy chętni zakończyli prace porządkowe i adaptacyjne na pacu za remiza który przylega do kanału Młyńska Struga. Prace te trwały przez cały maj i czerwiec. W ramach tych prac uporządkowano i wyrównano teren, usunięto zarośla, wykonano boisko do siatkówki plażowej, wyznaczono miejsce na ognisko i wybudowano ławki oraz stoły. Wszystko to wykonano w ramach projektu PRZYSTAŃ ZA REMIZĄ. Dziękujemy wszystkim ochotnikom za swą pracę a w szczególności członkom Młodziezowej Drużyny Pożarniczej która bardzo aktywnie włączyła się do budowy placu.


Projekt dofinansowany przez Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych “STOPA” we współpracy z Akademią Rozwoju i Filantropii w Polsce oraz Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności Sfinansowany ze środków Programu “Działaj Lokalnie” oraz Samorządów: Województwa Warmińsko - Mazurskiego , Powiatu Ełckiego , Gminy Stare Juchy.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z efektów naszej pracy. Plac ten zrobiliśmy z myślą o dzieci i młodzieży by miał miejsce do aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu. Mamy nadzieje że wszyscy będą o niego dbali i szanowali by służył jak najdłużej. Żeby zachęcić do korzystania z niego w lipcu zostaną zorganizowane zawody kajakowe wraz z ogniskiem a w sierpniu zawody w siatkówkę plażową.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Autor: OSP Stare Juchy