SPORTOWE LATO W ZAWADACH EŁCKICH

29lip2009
"Sportowe Lato" w Zawadach Ełckich to mnóstwo atrakcji i loteria fantowa w której przewidziane są dwie główne nagrody...
Trwają przygotowania do organizacji "Sportowego Lata"
Trwają przygotowania do organizacji "Sportowego Lata"
Trwają przygotowania do organizacji "Sportowego Lata"Młodzież z Zawad Eł. też się przygotowuje...
1 sierpnia 2009 r. o godz. 15.00 na stadionie sportowym w Zawadach Ełckich odbędzie się festyn sportowo-rekreacyjny. Główną atrakcją będą mecze piłki nożnej rozgrywane między drużynami piłkarskimi z Zawad Ełckich,drużyną "ORŁA" ze Starych Juch, ochotnikami z Malinówki i...drużyną kobiecą z Mazuchówki.

Tradycyjnie nie zabraknie dobrego jedzonka i wspaniałych wypieków przygotowanych przez panie z "MUKSZT". Dla duszy zaś żeby zadość się stało-Orkiestra Strażacka z Ełku będzie tworzyła muzyczny klimat piknikowej atmosfery. Nie zabraknie konkursów i zabaw dla dzieci i młodzieży, które poprowadzi jak zwykle niezawodna pani Ewa Gumińska.

Doskonałą atrakcją będzie loteria fantowa, w której są przewidziane dwie główne nagrody: ROWER GÓRSKI I SERWIS OBIADOWY ! Cena jednego losu-5 zł.Wszystkie losy biorą udział w losowaniu nagród głównych.

Na zakończenie sportowych zmagań- około godz. 21.00 przewidziana jest zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu "SKALAR".

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy !

Organizatorzy.

Autor: Danuta Klimowicz
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53