Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

18sie2014

Spotkanie integracyjne Projektowo to i owo podczas II Festynu Rekreacyjnego

 

W ramach realizacji zadania " Projektowo to i owo" odbyło się spotkanie integracyjne dla uczestników warsztatów. W dniu 26.07.2014r. odbył się II Festyn Rekreacyjny w Starych Juchach, gdzie nasi pomysłodawcy nowych działań mogli się zrelaksować przy dźwiękach dobrej muzyki, jaką serwowała nam Karuzela Noela.  Podczas imprezy rekreacyjnej odbył się szereg konkursów i zabaw dla dzieci i młodzieży. Odwiedziła nas grupa kolonistów z Ośrodka Camping Wigry Stare Juchy. Dziękujemy im za wspólną zabawę.

Bardzo dziękuję Agnieszce i Marlenie Mielnik za pomoc w organizacji imprezy oraz Nieformalnej Grupie JAMA, która w ramach realizacji zadania przygotowała i przedstawiła fenomenalny pokaz fire show.

W dniu 14.08.2014r. złożyliśmy raport z pierwszej części zadania oraz wniosek na dofinansowanie naszych inicjatyw w II etapie.

dofinansowano ze Środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne” na zadanie pn:. „Projektowo To I Owo” realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Starych Juchach.

Autor: Marta Słuchocka