SPOTKANIE W SPRAWIE GWIAZDY MAZURSKIEJ

7gru2007
Na zaproszenie Wójt Gminy Ewy Jurkowskiej-Kawałko spotkali się dzisiaj przedstawiciele gmin w sprawie organizacji Maratonu Kolarskiego Gwiazda Mazurska
Na zaproszenie Wójt Gminy w GOK-u w Starych Juchach spotkali się przedstawiciele gmin w sprawie organizacji nowej edycji maratonu kolarskiergo Gwiazda Mazurska w roku 2008.

Wójt Gminy zorganizowała spotkanie, gdyż Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosił konkurs dla organizacji pozarządowych na dofinansowanie imprez, które mają się odbywać na obszarze województwa i mają znaczenie regionalne. Taką imprezą jest niewątpliwie maraton kolarski.

W spotkaniu brał udział oczywiście główny organizator maratonu Cezary Zamana. Ustalono, że wniosek wraz z deklaracjami gmin o dofinasowaniu imprezy z budżetów złoży Stowarzyszenie Rowerowe ZIELONY SZLAK, którego prezesm jest C. Zamana.

W spotkaniu wziął udział również Prezes Krajowej Agencji Informacyjnej "INFO" p. Mirosław Hiszpański. Przedstawił on ofertę współpracy gminom w zakresie pomocy w pisaniu projektów do funduszy pomocowych oraz w przygotowaniu przetargów.

Autor: Jarosław Franczuk
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53