Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Edukacja

3wrz2007

SZKOŁO, SZKOŁO JAK SIĘ MASZ?

Szkoło, szkoło jak się masz? Jesteśmy uczniami. Oto książka, zeszyt nasz, szkolny rok przed nami!
W dniu 3 września 2007 r. o godz. 9.00 w Zespole Szkół Samorządowych w Starych Juchach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008.

Dyrektor Adam Lewicki powitał zebranych, nauczycieli, uczniów i rodziców. Zapoznał klasy z przydziałem wychowawstw. Potem przywitał nowych nauczycieli, którzy rozpoczynają pracę w szkole oraz przedstawił nowych uczniów. Wszyscy zostali ciepło przyjęci, klasy przywitały ich gromkimi brawami.

Głos zabrali również zaproszeni goście Wójt Gminy Stare Juchy Ewa Jurkowska - Kawałko, Przewodnicząca Rady Szkoły Cecylia Bednarek oraz Wiceprzewodniczący Rady Rodziców Andrzej Rejrat, którzy złożyli życzenia uczniom, nauczycielom i rodzicom.

Na zakończenie wychowawcy spotkali się ze swoimi uczniami w klasach, aby porozmawiać chwilę o najważniejszych sprawach i podać dzieciom plan lekcji.

Po ponad 2 miesiącach odpoczynku pora powrócić do obowiązków. Żyjemy jeszcze wspomnieniami z wakacji, ale od dziś czeka nas ciężka praca w szkolnych ławach. Wszystkim życzymy powodzenia i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

Autor: Ewa Próchnicka