Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

7paz2011

TAK NAM W DUSZY GRA

"Tak nam w duszy gra" to tytuł kolejnego projektu realizowanego przez Towarzystwo Edukacyjno-Kulturalne "Sobótka".Projekt jest sfinansowany dzięki grantom Starostwa Powiatowego w Ełku, przeznaczonym na wsparcie zadań publicznych.
Zadanie ma na celu promocję płyty, którą nagrał Chór "Mazury" z kapelą "Paka" z Grajewa.Nagranie płyty było możliwe dzięki mecenatowi osób prywatnych i Starostwa Powiatowego w Ełku. Na płycie nagranych jest 18 utworów, w tym kilka wspólnych z kapelą "Paka".Determinacja chóru, zmierzajaca do utrwalenia swojej pasji śpiewania na płycie jest godna podziwu. Po raz kolejny sprawdza sie powiedzenie;"Móc- to chcieć" Możemy nieśmiało wspomnieć, że Towarzystwo Edukacyjno-Kulturalne "Sobótka" poczyniło kroki umożliwiające naszym chórzystom nagranie kolejnej płyty. Tym razem wspólną płytę artyści nagrają z zespołem "Sapiniaki" z Kruklanek.

Uroczysta promocja płyty odbędzie sie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ełku, która jest partnerem projektu.Wydarzenie odbędzie się 21 października 2011 r. o godz. 19.00.Galę poprowadzi profesjonalny prezenter, podczas której zaprezentowana zostanie historia Chóru Mazury. Oprócz prezentacji płyty odbędzie sie koncert na żywo. Zaspiewają razem; Chór "Mazury" i kapela "Paka"

Na uroczystej gali przewidziane jest rozdanie 50 płyt w celach promocyjnych.

Juz dzisiaj zapraszamy wszystkich sympatyków obydwu zespołów na niecodzienne wydarzenie.

W imieniu Chóru "Mazury" składam serdeczne podziękowania osobom prywatnym za wkład finansowy na nagranie płyty!

S e r d e c z n i e z a p r a s z a m y na galę promocyjną płyty!

Mecenaci płyty:

G.J. WALJEWSCY, EUGENIUSZ PERKOWSKI,ZOFIA STĘPIŃSKA,WANDA HANUSKO,PROBOSZCZ JAN ADASZCZYK,B.S. SOSNOWSCY,HELENA KRAJEWSKA,MAŁGORZATA ŻUKOWSKA, T.M. MROŻEK, JACEK SAWCZYN, HELENA BRODOWSKA,EDWARD JANUSZKO

POWIAT EŁCKI

Autor: Danuta Klimowicz