Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Stowarzyszenia

13cze2009

TRENINGI Z ORŁEM

TRENINGI Z ORŁEM

Stowarzyszenie Klub Sportowy ORZEŁ Stare Juchy ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ w okresie od 1 lutego do 30 listopada 2009r. na zajęcia sportowe w każdy wtorek i piątek na stadionie.

Nasze Stowarzyszenie przez 10 m-cy świadczy usługi integracji społecznej poprzez przeprowadzanie cyklu treningów - zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży Gminy Stare Juchy z zakresu piłki nożnej, pod okiem trenera oraz przy współudziale zawodników ORZEŁ Stare Juchy. Swymi działaniami chcemy zachęcić wszystkich mieszkańców naszej Gminy, małych i tych dużych do aktywnego, zdrowego spędzania czasu wolnego, w gronie starych i nowo poznanych znajomych.

Analizując minione miesiące z radością stwierdzamy, iż coraz więcej osób przychodzi na organizowane przez nas treningi piłki nożnej. Mamy nadzieję, że ta tendencja wzrostowa będzie zachowana.

Dzięki otrzymanym środkom finansowym w ramach programu integracji społecznej zakupiliśmy stroje sportowe, buty, ochraniacze i rękawice uczestnikom zajęć.

Rezultaty naszych spotkań treningowych można zobaczyć na żywo na rozgrywanych meczach, w których uczestniczy około 200 osób w różnym wieku.

Autor: Marlena Lisowska