Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Sport

1sie2010

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA GOK STARE JUCHY

W ostatnią sobotę lipca odbył się kolejny turniej piłki siatkowej- tym razem o Puchar Dyrektora GOK Stare Juchy. Turniej w historii GOK-u organizowany jest już po raz VII i nadal cieszy się dużym powodzeniem.Tym razem zgłosiło się pięć drużyn(niestety tożsama impreza w Ełku), ale rozgrywkom towarzyszył komentarz stałego bywalca rozgrywek pana Jana Walickiego -turysty przebywającego każdego roku na wczasach w Starych Juchach, wspaniała rywalizacja i spontaniczna zabawa.Pogoda również dopisała znakomicie.

Do turnieju piłki siatkowej zgłosiło się pięć drużyn:

"Daj kamienia" z Czerwonego Dworu w składzie: Borawski Dominik, Wierzbiński Konrad,Walicki Jacek,Czekała Michał,

"Drużyna AA" z Zawad Ełckich w składzie:Mrożek Krzysztof,Mrożek Paweł,Bryzwicz Konrad,Hrubczyński Wojciech,

"OSP Stare Juchy" ze Starych Juch w składzie:Kamiński Marcin,Chrzanowski Mateusz,Dargiewicz Łukasz,Subota Przemysław,

"Team Ełk" z Ełku w składzie:Prohow Paweł,Lacki Marcin,Danilczyk Andrzej,Pankratiew Karol,

"Killerzy" z Boćwinki w składzie: Czekała Adam, Trasowska Katarzyna, Matyszczyk Sebastian,Malejczyk Aleksandra

Mecze turniejowe rozgrywane były systemem "każdy z każdym", sędziowane przez Pana Tomasza Tutasa.Zawodnicy wykazali wysoki poziom swoich umiejętności, wcześniejsi uczestnicy turnieju awansowali,ale też zdołano utrzymać swoje wcześniej zdobyte pozycje pucharowe.Podczas rozgrywek nie zabrakło również dzielnych pomocników od podawania piłek, którzy towarzyszą turniejom piłki siatkowej od kilku lat.Na pochwałę i szczególne podziękowania zasługuje Rafał Stępiński oraz Marcin Jaworowski i dzielne dziewczyny: Paulina i Wiktoria Słuchockie. Tradycyjnie nie zabrakło pysznego poczęstunku serwowanego przez naszych pracowników: Adama Kalisiewicza i Honorate Pawłowską.

I MIEJSCE w Turnieju Piłki Siatkowej zdoyła drużyna "Daj Kamienia" z Czerwonego Dworu i jest to drużyna, która po raz kolejny utzrymała wczaśniej zdobyte I miejsce.

II MIEJSCE-"Drużyna AA"z Zawad Ełckich. Drużyna awansowała z miejsca IV na drugą pozycję. Gratulujemy!

III MIEJSCE-"Team Ełk" z Ełku. Drużyna utrzymała III miejsce w obecnych rozgrywkach.

IV MIEJSCE-"Killerzy" z Boćwinki.Drużyna startowała po raz pierwszy. Brawo dla dziewczyn grających "sposobem i poświęceniem"

V MIEJSCE -"OSP Stare Juchy".Wróżymy drużynie dobrą przyszłość w kolejnych rozgrywkach!

Zdobywcy I, II i III miejsca nagrodzeni zostali pucharami, dyplomami oraz skromnymi upominkami. Zdobywcy IV miejsca zdobyli medale i dyplomy za udział. Dzielne zawodniczki z drużyny "Killera" za swoją waleczną postawę otrzymały od organizatorów naszyjniki jaćwieskie.Nagrodzone również zostały dzieci za pomoc w obsłudze turnieju.

Moje serdeczne podziękowania dla pracowników GOK za przygotowanie rozgrywek sportowych oraz katering i obsługę a także OSP Stare Juchy za pomoc przedmedyczną.

Autor: Danuta Klimowicz