Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Sport

1lip2010

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJT GMINY STARE JUCHY

Już po raz szósty Gminny Ośrodek Kultury w Starych Juchach organizuje Turniej Piłki Siatkowej. W dniu 10. 07. 2010 r.odbędą się rozgrywki o Puchar Wójt Gminy Stare Juchy.
Tradycyjnie za budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Starych Juchach o godzinie 10.00 rozpoczną się rozgrywki turniejowe. Zainteresowane drużyny prosimy o kontakt z panią Anną Waszkielewicz- pracownikiem GOK-u, w celu uzyskania karty zgłoszeń. Informujemy, iż wpisowe od drużyny wynosi 20 zł.

Na zakończenie sportowych zmagań przewidujemy poczęstunek przy grillu.

Regulamin Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójt Gminy Stare Juchy

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu i przepisów grozi kara dyskwalifikacji z turnieju lub walkower. Karę orzeka organizator w porozumieni z sędzią.

2. Za wszystkie sprawy formalne dotyczące drużyny- wymienione w powyższych punktach i podpunktach odpowiedzialny jest Kapitan/kierownik drużyny.

3. Na wniosek drużyny przeciwnej sędzia, przed lub w przerwie meczu, ma obowiązek sprawdzenia tożsamości osób znajdujących się w protokole zawodów. Po zakończeniu spotkania wszelkie wnioski i protesty nie będą weryfikowane.

4. Zawodnicy nie mogą grać w okularach, łańcuszkach itp.W przypadku takichzdarzeń uczestniczą na własną odpowiedzialność. W przypadku jakiegokolwiek nieszczęśliwego wypadku, który spowodowal utratę zdrowia własnego oraz u osób drugich odpowiedzialność prawna spada na na w/w osoby.

5.Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione, zgubione podczas trwania turnieju.

6. Zawodników obowiązuje stroj sportowy.

Autor: Danuta Klimowicz