Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

22cze2013

Turniej z okazji Dnia Ojca

 

 Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury w Starych Juchach przy współpracy z Zespołem Szkół Samorządowych  zorganizował Turniej Tenisa Stołowego, który odbył się w Hali widowiskowo- sportowej. Swoją przemową Pani Dyrektor Marta Słuchocka rozpoczęła spotkanie, a następnie dzieci z koła teatralnego ZSS w Starych Juchach przygotowane przez Panią Jolantę Popławską wystąpiły przed swoimi tatusiami. Była to nowoczesna wersja „ Kopciuszka”. Mimo krótkiego przygotowania dzieci dały z siebie wszystko i  występ bardzo im się udał. Po przedstawieniu rozpoczęliśmy turniej, który był podzielony na IV kategorie wiekowe. Pierwsza kategoria to Szkoła Podstawowa:

 I miejsce- Jakub Grodzki

II miejsce- Adrian Stempiński

III miejsce-Ola Krawczyk

IV miejsce- Rafał Stempiński,

V miejsce - Kacper Kopyciński

VI miejsce- Bartosz Brzostowski

VII miejsce- Dawid Grzegorz Swędrowski

Druga kategoria to Gimnazjum:

I miejsce zajął Dawid Rybicki, który grał również w kategorii szkoła Średnia zajmując II miejsce egzekwo z Karolem Malinowskim.

trzecia kategoria szkoła Średnia:

I miejsce- Karol Gromadzki

II miejsce- Karol Malinowski

III miejsce- Sylwester Słomski

Czwarta kategoria to Ojcowie:

I miejsce- Pan Mariusz Kopyciński

II miejsce-Pan Bogdan Grodzki

III miejsce- Pan Adam Lewicki

IV miejsce- Pan Krawczyk Rafał

V miejsce- Pan Grzegorz Swędrowski

 

Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi ZSS za współpracę i pomoc w organizacji turnieju. Wszystkim uczestnikom małym i dużym również  dziękujemy za przybycie i serdecznie gratulujemy zdobytych miejsc, a wszystkim Ojcom życzymy wszystkiego najlepszego.

Nagrodami w kategorii szkoła Podstawowa za I miejsce była statuetka oraz dyplomy. W Kategorii Gimnazjum i szkoła Średnia I miejsca medale, a kategoria Ojcowie za pierwsze III miejsca puchary, a następne tradycyjnie dyplomy.

Autor: Justyna Kuczyńska