UWAGA! ZAMKNIĘTY PRZEJAZD W SIEDLISKACH OD 2 MARCA BR!

20lut2015

Przez dwa tygodnie, od 2 do 13 marca będzie zamknięty przejazd kolejowy w Siedliskach. Wykonawcy za utrudnienia przepraszają.

Plan objazdu dla mieszkańców jadących od strony Grabnika
Plan objazdu dla mieszkańców jadących od strony Grabnika
Plan objazdu dla mieszkańców jadących od strony GrabnikaPlan objazdu dla mieszkańców jadących od strony Starych Juch przez Bałamutowo

W związku z remontem przejazdu kolejowego w siedliskach, który będzie wykonywany przez PKP zostanie całkowicie zamknięty drogowy przejazd kolejowy przez okres dwóch tygodnia od 2 do 13 marca br.

Mieszkańcy gminy Stare Juchy, którzy dojeżdżali do Ełku najczęściej przez Woszczele muszą w tym okresie korzystać z objazdów, o czym będą informować postawione na drogach dojazdowych znaki informacyjne drogowe. Część mieszkańców będzie musiała kierować się w Bałamutowie na Malinówkę i Straduny,  a część przejeżdżająca przez Grabnik może jechać przez Rogale do Rożyńska i dalej do Ełku.

Zmienią się również przejazdy komunikacją publiczną:

Przez pierwsze trzy dni również kolej będzie przewozić pasażerów ze Starych Juch do Ełku i z powrotem autobusami w cenie biletu kolejowego.
Miejski Zakład Komunikacyjny zawiesza przejazdy linii nr 2 na okres remontu.
Pozostali przewoźnicy autobusowi poinformują o objazdach i zmianach w kursowaniu autobusów na przystankach i w autobusach.

Autor: Jarosław Franczuk
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53