Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Kultura

19sie2014

Warsztaty plastyczne z projektu "Nasza Gmina kadrem malowana"

Podczas trwania projektu „Nasza Gmina kadrem malowana” oprócz warsztatów fotograficznych, rzeźbiarskich i garncarskich odbyły się również warsztaty plastyczne.

Temat warsztatów -  „Kolaż”- zapoznanie z techniką kolażu i jego historią. Zgodnie z tytułem projektu  „  Nasza Gmina kadrem  malowana”  do wykonania prac wykorzystano  zdjęcia  z terenu całej gminy. Kolaż polegał na połączeniu fotografii z malarstwem sztalugowym.  Wszyscy uczestnicy projektu mieli za zadanie zamalować pustą przestrzeń kartki dopasowując kolorystykę obrazu do zamieszczonej na kartce fotografii.   Rozpiętość wiekowa uczestników była równie ogromna  jak pasja malarska.Efekty będzie można zobaczyć  już 4 -5 września na wystawie zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Starych Juchach. Serdecznie zapraszamy.

Autor: Iwona Malinowska