Warsztaty plastyczne z projektu "Nasza Gmina kadrem malowana"

19sie2014

Podczas trwania projektu „Nasza Gmina kadrem malowana” oprócz warsztatów fotograficznych, rzeźbiarskich i garncarskich odbyły się również warsztaty plastyczne.

Temat warsztatów -  „Kolaż”- zapoznanie z techniką kolażu i jego historią. Zgodnie z tytułem projektu  „  Nasza Gmina kadrem  malowana”  do wykonania prac wykorzystano  zdjęcia  z terenu całej gminy. Kolaż polegał na połączeniu fotografii z malarstwem sztalugowym.  Wszyscy uczestnicy projektu mieli za zadanie zamalować pustą przestrzeń kartki dopasowując kolorystykę obrazu do zamieszczonej na kartce fotografii.   Rozpiętość wiekowa uczestników była równie ogromna  jak pasja malarska.Efekty będzie można zobaczyć  już 4 -5 września na wystawie zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Starych Juchach. Serdecznie zapraszamy.

Autor: Iwona Malinowska
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53