Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Ludzie i wydarzenia

8gru2015

WIELKA GALA - POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2015

Wielki sukces gminy Stare Juchy w konkursie GMINA ROKU 2015. 

Jak co roku w warszawskim hotelu Gromada odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”, podczas której przedstawiono Laureatów projektów realizowanych  w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, którego organizatorem jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.


W sobotni wieczór – 28 listopada 2015 – poznaliśmy nagrodzonych w Plebiscytach:  Orły Polskiego Samorządu i Orły Polskiej Przedsiębiorczości, a także Laureatów IX edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa” i IX edycji konkursu „Perły Medycyny”.

Nasza gmina w kategorii OGÓLNOPOLSKI PLEBISCYT ORŁY POLSKIEGO SAMORZĄDU zajęła I miejsce w województwie warmińsko-mazurskim! Statuetkę za osiągnięcia gminy odebrała Wójt Ewa Jurkowska-Kawałko.

Przedsięwzięcia mają charakter cykliczny i rokrocznie adresowane są do samorządów i  firm z całej Polski, a także przedsiębiorców z sektora budownictwa, zakładów opieki medycznej i firm działających na rynku medycznym.

W tym roku po raz kolejny Kapituły poszczególnych projektów  wyróżniły, liderów w swoich dziedzinach, którzy znaczącą odznaczają się na tle konkurencji. Laureaci każdej z inicjatyw to podmioty, które odnoszą sukcesy, są wzorowo zarządzane, rozwijają się w dynamiczny sposób, dlatego śmiało można o nich powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki.  

Projekty i same nagrody od lat promują najlepszych z najlepszych w swoich branżach. Prestiżowe wyróżnienia umacniają pozytywny wizerunku marek, podnoszą ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.

Uroczystość zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, świata polityki i kręgów biznesu, a sam wieczór w znakomity sposób poprowadzili Olga Borys i Krzysztof Ibisz.

 Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Paulli, Antka Smykiewicza, Zespołu Granda oraz VOX, wieczór uświetniła też wspaniałym występem Tetiana Galistyna – gwiazda programu „Mam Talent”.


ORGANIZATORZY: Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl

Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług,
Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

Poparcie: Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju       

WSPÓŁPRACA: Pracodawcy RP,

                               Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.,

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Polsko-Turecka Izba Gospodarcza ,
Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości,

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

Stowarzyszenie Producentów Brukowej Kostki Drogowej,

Izba Projektowania Budowlanego,

Ogólnopolska Izba Gospodarki Nieruchomości,

Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD

Polskie Towarzystwo Lekarskie,

Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne,

Związek Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ

 

Autor: Jarosław Franczuk