Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Ludzie i wydarzenia

7sty2016

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W STARYCH JUCHACH

Po raz pierwszy zagra w Starych Juchach Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W Bibliotece - Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy będzie siedziba sztabu. Przygotowano również szereg atrakcji dla mieszkańców, o których informuje poniższy plakat

 

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY PO RAZ PIERWSZY W STARYCH JUCHACH 10 STYCZNIA 2016R. MIESZKAŃCY STARYCH JUCH MOGĄ BEZ WYJEŻDŻANIA WSPOMÓC ORKIESTRĘ JAK I WZIĄĆ UDZIAŁ W LICZNYCH ATRAKCJACH PRZYGOTOWANYCH PRZEZ ORGANIZATORÓW.

Kwestujący wolontariusze na ulicach Juch, bezpłatne warsztaty, pokazy, przedstawienia oraz seans kinowy w Bibliotece – te wszystkie atrakcję przygotowali dla Państwa pracownicy Biblioteki Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Juchach oraz członkowie jej artystycznej grupy Juchowskiej Aktywnej Młodzieży Alternatywnej. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na pediatrię oraz godną opiekę ludzi w podeszłym wieku. Od godziny 10.00 oznakowani wolontariusze wyjdą na ulice Starych Juch, a od godziny 13.00 zapraszamy wszystkich do Biblioteki. Wolontariusz nie puka do drzwi, więc prosimy każdego kto chciałby wspomóc tegoroczny już 24 finał WOŚP, o to by byli Państwo z nami – wyjdź na spacer do Biblioteki.

 

 

Autor: Jarosław Franczuk