Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Ludzie i wydarzenia

11sty2018

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W STARYCH JUCHACH

Już 14 stycznia nasza Biblioteka zagra wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas 26 Finału WOŚP. Tym razem wspólnie z Państwem będziemy zbierać pieniążki dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Zapraszam serdecznie wszystkich Państwa na licytację fantów ufundowanych przez sponsorów na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Licytacja w B-CIiK rozpoczyna się w niedziele 14 stycznia 2018r. o godz. 16:00

Wcześniej zapraszamy z dziećmi od godz 13:00. do wspólnej zabawy

Do wylicytowania:

Kolacja z Wójt Gminy Stare Juchy, Przelot Paralotnią i Wiropłatem, karnety na zabiegi fryzjerskie Ewa Ostrowska, fitness na trampolinach Iza Filiks  wypożyczenie sprzętu wodnego Anna Łoniewska oraz voucher na sesje zdjęciową Czarny Bocian jak i na dwukrotne wypełnienie światłoutrwaldzalne SDR sponsorowane przez prywatny gabinet stomatologiczny, Telefon Lenovo przekazany przez Panią Kamile Makarewicz ze sklepu Delikatesy Centrum Stare Juchy, Bransoletki wężowe wraz z książką "365 Odkryć i Wynalazków" przekazane na cel WOŚP przez Panią Elżbietę Bobrowską, Karnet na posiłek w Pierogarni u Babci Frani, Trzy zestawy Mąki bio -eko z polskiego, ekologicznego certyfikowanego orkiszu z Mazur, 10 zaproszeń do kina na dowolny seans w Planet Cinema Ełk, trzy Vouchery upominkowe na tygodniową kurację odchudzającą w Natur House Ełk, talon na kwotę 40 zł. od restauracji Dos Patos, karnet do Pietraszówki, a także wielkie SERDUCHO wykonane z papierowej wikliny przez grupę Seniorów Entuzjastki, Firma Euroasfalt przekazała na nasz konkurs licytacyjny dwa punktowe elementy odblaskowe, które zasilane są energią słoneczną.

Autor: BCIiK
Pliki do pobrania
plakat_WOSP.jpg