Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Stowarzyszenia

30lip2012

WYŚCIGI KAJAKOWE NA KANALE MŁYŃSKA STRUGA

28.07.2012 odbyły się wyścigi kajakowe na kanale Młyńska Struga.
W dniu 27.07.2012 na Kanale Młyńska Strugo zostały rozegrane wyścigi kajakowe na trasie od jeziora Jendzelewo do remizy OSP Stare Juchy. Wyścigi te rozegrano w dwóch kategoriach. Pierwsza to rodzice z dziećmi druga osoby dorosłe. Do wyścigów zgłosiło się piętnaście osób. Przy pięknej pogodzie i spokojnej wodzie rozegrano pięć startów w których dwuosobowe drużyny w dwóch kajakach ścigały się ze sobą. W wyniku rozgrywek pierwsze miejsca zajęli grupa pierwsza Mateusz i Mariusz Kawałko w grupie drugiej Marcin Kamiński z Andrzejem Słomskim. Zwycięzcy otrzymali medale i dyplomy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.

Wyścigi te były zorganizowane w ramach projektu PRZYSTAŃ ZA REMIZĄ realizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Starych Juchach dofinansowany przez Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych “STOPA” we współpracy z Akademią Rozwoju i Filantropii w Polsce oraz Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności Sfinansowany ze środków Programu “Działaj Lokalnie” oraz Samorządów: Województwa Warmińsko - Mazurskiego , Powiatu Ełckiego , Gminy Stare Juchy.

Składamy podziękowania również młodszym i starszym członkom OSP Stare Juchy za pomoc przy organizacji, zabezpieczeniu i sędziowaniu wyścigu.

Autor: OSP Stare Juchy