Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Ludzie i wydarzenia

18sty2008

ZAPRASZAMY NA III WARSZTAT STRATEGICZNY 23 STYCZNIA

Wójt Gminy zaprasza na trzecie już spotkanie w sprawie nowelizacji stategii społeczno-gospodarczej gminy Stare JUchy
Zapraszam na III warsztaty strategiczne, które odbędą się 23 stycznia b.r. w godz. 15:00 - 17:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Starych Juchach, ul. Ełcka 8.

W związku z aktualizacją dokumentów dotyczących strategii i rozwoju Gminy Stare Juchy zapraszam wszystkich do współuczestnictwa w tych pracach.

Mając na uwadze nasze wspólne dobro - przyszłość gminy, liczę na Państwa udział w układaniu wizji naszej gminy, którą będziemy realizować. Państwa opinie i uwagi będą cenną wskazówką i radą w wytyczaniu właściwych celów i priorytetów w planowaniu rozwoju gminy.

Program dnia:

15:00 - 15:30 Omówienie i zatwierdzenie poprzednich warsztatów oraz przedstawienie wyników ankiety. Prowadzi Marek Chojnowski.

15:30 - 17:30 Weryfikacja oraz wypracowanie celu nadrzędnego, priorytetów, celów strategicznych i operacyjnych. Prowadzą Marek Chojnowski, Ewa Próchnicka.

Będzie to już trzecie i ostatnie spotkanie. Projekt strategii zostanie przedłożony radnym do zatwierdzenie i stanie się ona podstawą rozowju gminy na kolejne kilka lat.

Wójt Gminy

Ewa Jurkowska-Kawałko

Autor: Jarosław Franczuk