Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Edukacja

10sty2014

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SPOTKANIE W SPRAWIE UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU W STARYCH JUCHACH

 

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie w ramach otwarcia w Starych Juchach Filii Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki. Na spotkanie przyjechała p.o. Dziekana Pani Elżbieta Brandt oraz Pani Agnieszka Ładna.

 Pani Dziekan opowiedziała o celach Uniwersytetu,  o zasadach i formie współpracy z Urzędem Gminy w Starych Juchach na potrzeby zainteresowanych uczestników zajęć tematycznych.

 Uczelnia proponuje nie tylko wykłady, ale również ma ofertę zajęć dodatkowych np; basen taniec, dietetyka, języki, rękodzieło itd. Do utworzenia Filii niezbędne jest minimum 30 osób.  

Pan Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Starych Juchach Pan Adam Lewicki zachęcał uczestników do udziału w takich spotkaniach.

  Rozdano deklaracje do zastanowienia się w domu o przystąpieniu do Uczelni i zaproponowano kolejny termin spotkania na 16.01.2014r.  (czwartek) w Zespole Szkół Samorządowych w Starych Juchach sala NR 2. Zapraszamy wszystkich chętnych  na to spotkanie. Deklaracja jest również do pobrania na stronie 

http://www.u3w.byd.pl/index.php?id=132

 

Autor: Marta Słuchocka