Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Ludzie i wydarzenia

6gru2013

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE WARSZTATOWE W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU "DECYDUJMY RAZEM"

Zaproszenie na spotkanie warsztatowe dotyczące projektu społecznego - Kawiarenki Obywatelskiej w ramach realizacji przyjętego „Programu komunikacji, aktywizacji i integracji mieszkańców Gminy Stare Juchy na lata 2012 - 2017”

Wójt Gminy Stare Juchy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Stare Juchy na warsztat, który odbędzie się w Barze „Pod Gruszą” w Starych Juchach w dniu 12.12.2013 r. o godzinie 16:00.

Spotkanie odbywa się w ramach pilotażowego projektu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego pt. „Decydujmy razem”, dotyczącego tworzenia i testowania mechanizmów partycypacji w stu ośmiu gminach i powiatach z terenu całej Polski. Tematem spotkania będzie:
Przedstawienie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych na terenie Gminy Stare Juchy oraz zebranie opinii mieszkańców gminy w związku z planowanym przekształceniem Gminnego Ośrodka Kultury w Starych Juchach w nową instytucję pod nazwą Biblioteka Centrum Kultury i Informacji.

„Decydujmy razem” to projekt systemowy realizowany w latach 2010-2014 w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez partnerstwo siedmiu podmiotów. Liderem partnerstwa jest Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, a partnerami są: Fundacja Instytut Spraw Publicznych, Stowarzyszenie CAL, Fundacja Partnerstwo dla Środowiska, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, Fundacja Fundusz Współpracy.

Autor: Agnieszka Łempicka