17gru2017

NOWE WIEŚCI GMINNE

W załączeniu do przeczytania nowy numer Wieści Gminnych

Ludzie i wydarzenia
8gru2017

BIAŁA WSTĄŻKA

Gmina Stare Juchy w tym roku po raz pierwszy włączyła się w akcję międzynarodowej Kampanii „Biała Wstążka”. Z okazji tej inicjatywy zaplanowano i zrealizowano szereg przedsięwzięć związanych z przeciwdziałaniem przemocy, rozpoczynając kampanię  15 listopada  kończąc 8 grudnia 2017r. Działania rozpoczęto prezentacją akcji na Sesji Rady Gminy dla Radnych  i  Sołtysów oraz przekazaniem plakatów wraz z harmonogramem. Akcję...

Ludzie i wydarzenia
28lis2017

COROCZNE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

ZAPRASZAM DZIECI NA SPOTKANIE!

Jak co roku tak i w tyn Mikołaj dotrze do każdego dziecka z terenu naszej Gminy. Już w ten weekend (sobota, niedziela) zapraszamy wszystkie dzieci na niezapomniane spotkanie z Mikołajem. Dokładny harmonogram mikołajek w danych miejscowościach, znajduje się na dołączonym plakacie. Serdecznie Zapraszamy do udziału w spotkaniach całe rodziny.

Ludzie i wydarzenia
27lis2017

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIA INFORMACYJNO-KONSULTACYJNE ORAZ WARSZTATY LOKANEJ GRUPY DZIAŁANIA LIDER W EGO

Możesz otrzymać nawet 100 tysięcy złotych na rozpoczęcie działalności gospodarczej!

W związku z planowanym przez Lokalną Grupę Działania „Lider w EGO”  naborem wniosków o przyznanie pomocy na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” zapraszamy potencjalnych beneficjentów na cykl spotkań informacyjno-konsultacyjnych i warsztatowych, które mamy zamiar przeprowadzić na obszarze naszego działania (zgodnie z załączonym harmonogramem).

Ludzie i wydarzenia
22lis2017

BIAŁA WSTĄŻKA - KAMPANIA W STARYCH JUCHACH

Kampania „Biała Wstążka” to największa na świecie kampania mająca na celu zatrzymanie przemocy wobec kobiet. Jest ona prowadzona w ponad 55 krajach. Kampania została stworzona przez mężczyzn i jest przede wszystkim do nich skierowana. Ma na celu rozpoczęcie dyskusji na temat przemocy wobec kobiet oraz wspieranie działań na rzecz jej przeciwdziałania.

Ludzie i wydarzenia
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53