10wrz2013

NOWY PROJEKT PARTNERSKI DLA EŁCKIEGO OBSZARU FUNKCJINALNEGO

Rozpoczęła się realizacja projektu „Przygotowanie dokumentów strategicznych dla ełckiego obszaru funkcjonalnego województwa warmińsko-mazurskiego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, przyznanych w ramach „Konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych”, ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Jest to wspólne przedsięwzięcie Gminy Miasta Ełk, Gmin: Ełk, Kalinowo, Stare Juchy i Prostki oraz Powiatu Ełckiego.

Projekty UE
19sie2013

PRZYSTAŃ KAJAKOWA W KAŁTKACH JUŻ OTWARTA

Blisko 30 osób wypłynęło kajakami z nowej przystani w Kałtkach do rybakówki w Starych Juchach

Zakończyła się realizacja projektu pt. „Utworzenie przystani kajakowej w Kałtkach – miejsca odpoczynku podróżnych na szlaku kajakowym prowadzącym przez rzeki: Gawlik, Młyńska Struga i Ełk”. 14 sierpnia 2013r. miało miejsce uroczyste otwarcie przystani połączone z rekreacyjnym spływem kajakowym poprzez Jezioro Hendzelewo, Rzekę Młyńska Struga oraz Jezioro Rekąty. W spływie wzięło udział blisko 30 osób. Część osób...

Projekty UE
12lip2013

PIKNIK PARALOTNIARSKI ODWOŁANY!!!

Ze względu na pogodę i bezpieczeństwo uczestników organizatorzy odwołują Piknik Paralotniarski. Impreza odbędzie się w sobotę 20 lipca 2013r.

Przepraszamy!!!!

Projekty UE
26cze2013

SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO INFORMUJE O MOŻLIWOŚCI SKŁADANIA WNIOSKÓW

Małe Projekty

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego informuje o możliwości składania wniosków za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Lider w EGO” w ramach działania „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 na operacje, które spełniają warunki przyznania pomocy w ramach działań: działanie 413 wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla operacji,...

Projekty UE
12cze2013

ZIELONA SALA GIMNASTYCZNA W STARYCH JUCHACH

Gmina Stare Juchy słynie z realizacji wielu projektów unijnych oraz dobrej współpracy z organizacjami pozarządowymi działającymi na jej terenie. Tym razem współpraca z Ochotniczą Strażą Pożarną w Starych Juchach zaowocowała złożeniem projektu na utworzenie „zielonej sali gimnastycznej” w centrum Starych Juch, w parku nad rzeką Młyńska Struga.

Projekty UE
© 2007-2017 Urząd Gminy Stare Juchy
Urząd Gminy Stare Juchy Pl. 500-lecia 4, 19-330 Stare Juchy, tel. +48(87)619-90-53, faks +48(87)619-90-53