Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Ludzie i wydarzenia

16wrz2020

BIESIADA MAZURSKA

W dniu 13 września 2020 roku w Starych Juchach po raz kolejny  odbyła się Biesiada Mazurska. Impreza zorganizowana została w ramach projektu „Zwiększenie dostępu do usług społecznych na terenie Gminy Stare Juchy”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 Pani Wójt Ewa Jurkowska-Kawałko przywitała uczestników projektu, zaproszone zespoły wokalne oraz gości.

Wspaniałą atmosferę oraz dobrą zabawę zapewniły występujące zespoły wokalne z Wieliczek, Wydmin, Ełku oraz 2 zespoły z Starych Juch.

Wydarzeniu towarzyszyła dobra pogoda oraz ciepła i miła atmosfera. Było dużo dobrej muzyki i dobrego humoru. Występy zespołów były zachwycające na tyle, że publiczność włączyła się do wspólnego śpiewania. Panująca atmosfera wywołała uśmiechy na twarzy uczestników projektu i zapewniła dobrą zabawę. Każdy zespół został doceniony przez uczestników gromkimi brawami, a także otrzymał  dyplom i statuetkę, które w trakcie Biesiady uroczyście wręczyła  Pani Wójt Ewa Jurkowska-Kawałko.

W trakcie biesiady wspaniałe występy zapewniły strawę duchową, ale nie zabrakło również ciepłego poczęstunku dla wszystkich uczestników Biesiady.

Autor: Urząd Gminy Stare Juchy
Profil zaufany