Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Aktualności

Ludzie i wydarzenia

23sty2020

DZIEŃ BABCI I DZIADKA POŁĄCZONE Z II FESTIWALEM NA WYPIEKI KARNAWAŁOWE

22.01.2020r. w Bibliotece-Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy odbyły się obchody DNIA BABCI I DZIADKA połączone z II FESTIWALEM NA DOMOWE WYPIEKI KARNAWAŁOWE.

Wydarzenie rozpoczęło się tematycznym występem zespołu „Mazury” ze Starych Juch, następnie wszystkich przybyłych gości przywitał Dyrektor Adrian Cybulski oraz złożył życzenia z okazji obchodzonego swięta, po czym wręczył dyplomy oraz nagrody wszystkim Paniom, które upichciły domowe, pyszne wypieki na festiwal. Resztę wieczoru instruktor Daniel Szejda akordeonowym brzmieniem wprowadził Babcie i Dziadków w klimatyczny nastrój. Niespodzianką był również wspólny recital z żoną Aleksandą Szejdą, gdzie wspólnie porwali publikę do tańca. 
Całą uroczystość dopełniła tematyczna dekoracja oraz własnoręcznie stworzone kotyliony przez naszą instruktor Izabelę Worm.
Ten wieczór upłyną w bardzo sympatycznej, życzliwej atmosferze. Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym Babciom i Dziadkom i jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.

Autor: Biblioteka-Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy